Neler Yeni

🟢 ÇİNLİLER TÜRKİYE'DE YENİ OTOMOBİL FABRİKASI KURUYOR!

Palo DAYI

80+ Gold
Alttaki kırmızı fena duruyor

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,510
İsim
Deniz Bey
kafası çalışıyor adamların taşımasıymış vergisiymiş derken ülkede üretim yapmak daha karlı olacak onlar için ve müşteri açısndan da daha uyguna alma şansları doğacak win win yani ,eskidendi o çinli muhabbeti

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Chery marka aracın Türkiye'de çok tutulmasının ardından bu hamle de iyi olacak. Bunların araçları çok tutulacak diye düşünüyorum.
ekstra vergi çıkarırlar buna da, ülkeye yararı olan ne varsa vergi getirdiler.

YazılımKafa

80+ Silver
oda var her türlü sıkıntı tek avrupa firmalarına bırakmakta iyi degil çin firmalarına bırakmakta
O yüzden herkes kendi ülkesinin iyiliğine göre davranıyor. Böyle olunca kimse tekel olamıyor. Yani bence ek vergi kötü bir şey değil

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,958
İsim
Hacı
Müthiş haber ekonomiye katkısı olur.

Palo DAYI

80+ Gold
Ek vergi bizdede gelir merak etmeyin

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

SWM Motor, Türkiye'de üretim tesisi kuruyor! Hedef yılda 50 bin araç!​

Çinli Shineray Group bünyesindeki SWM Motor, Türkiye'de üretim yapmak için başvurularını tamamladı. Şirketin Türkiye temsilcisi Anton Chernov, "Yıllık 50 binden fazla araç üretim kapasitesine sahip bir tesis üzerinde çalışıyoruz" dedi.

"YILDA 50 BİNDEN FAZLA ARAÇ ÜRETECEĞİZ"​

HER GEÇEN GÜN ÜRÜN GAMINI GENİŞLETİYORLAR​

SWM Motor, kısa süre önce giriş yaptığı Türkiye pazarında G01, G01F, G03F ve elektrikli hafif ticari X30L EV modelleriyle Türk tüketicisinin karşısına çıktı. SWM Motor Türkiye, haziran ayı itibarıyla G05 isimli yeni D-SUV modeliyle ürün gamını genişletti.

SWM Motor, Türkiye'de üretim için başvuruları tamamladı! Hedef yılda 50 bin araç'de üretim için başvuruları tamamladı! Hedef yılda 50 bin araç
Alıntıyı görüntüle
Kırmızı olanı geçen sokakta gördüm, harbiden efsane. Dodge SUV'lar gibi gözüküyor ama aynı zamanda modern. Çinliler bu işi çözdü ya.

Acaba merak ediyorum ilk arabam Çin markalımı olacak :)
Hocam hep SUV yapıyorlar keşke şöyle hatchback fln da yapsalar.

Palo DAYI

80+ Gold
Kırmızı olanı geçen sokakta gördüm, harbiden efsane. Dodge SUV'lar gibi gözüküyor ama aynı zamanda modern. Çinliler bu işi çözdü ya.

Hocam hep SUV yapıyorlar keşke şöyle hatchback fln da yapsalar.
Nerde oturuyon hocam sahibindende 2 arac var 2side Ankara'da

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Daha hiçbir şey belli değil. Byd hiç olmazsa imzaları attı, büyük ihtimalle manisa osb yerleşkesinde fabrikayı kuracak ki zaten bugün de byd üst yönetimi söz konusu alanı incelemiş.
Swmde henüz bir gelişme yok. Başvuru yapmakla iş bitmiyor, devlet teşviği alabilmek için yine devletin gösterdiği araziye tamam demen gerekiyor.
Chery’nin de böyle bir yatırım içine girmesi lazım. Zira en çok satan çinli bunlar.

Top Bottom