Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

başka bir forumda birisi arayıp fiyatını söylediğini söylemiş, onlar da hatalı fiyat demişler.

İptal edilir diyorlar.
Evet yine benim konum. Ama kesin bir şey yok. Asus ROG mouse içinde Asus'u aramışlardı ve kampanyada o mouse'un geçersiz olduğunu teyit ettirmişlerdi. Fakat şuan para iadesi onaylandı. Yani kesin bir şey yok.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Lansman fiyatı 7000 TL olan ürünü 4500'e alıp iptal yedikten sonra yüzsüz gibi THH'ye giderken erkekler:
18.5K lik kamerayı 12K ya sattılar zamanında. Zamanında Migros da 2000TL lik Airfryer 800TL ye satmıştı THH ye gidenler aldı ürününü. THH'nin ne karar vereceği belli olmuyor pek.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Stoğu bitmiş gümüş ürüne aynı fiyattan stok açtılar. Açıkçası ben hata değil kampanya yaptıklarını ve ürünlerin geleceğini düşündüm. Stoğu olmayan ürünü güncellerken de fiyatını değiştirmediler yani.
Aynen bir an arttı sonra düşük fiyatta geri geldi belki belirli sayıda ürünü o fiyattan veriyorlardır. Müşteri hizmetleri ne bilecek sanki yeri geliyor haberleri olmuyor çoğu şeyden. Samsungda şu fiyat bizde bu fiyat olmaz diyip kafasına göre konuşmuştur. Müşteri hizmetleri belirlemiyor ki fiyatları.

Aynen bir an arttı sonra düşük fiyatta geri geldi belki belirli sayıda ürünü o fiyattan veriyorlardır. Müşteri hizmetleri ne bilecek sanki yeri geliyor haberleri olmuyor çoğu şeyden. Samsungda şu fiyat bizde bu fiyat olmaz diyip kafasına göre konuşmuştur. Müşteri hizmetleri belirlemiyor ki fiyatları.
boşa sinir stres sahibi olduk şu kulaklık yüzünden

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ata emir şimşek
Gidip samsungtan ön siparişimi geçiyim bari ASDFADS Kılıf veriyolarmış yanına Ç:D

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Siparişler iptal edildi mi 😀
1720804972245.png

Benim böyle

Top Bottom