Neler Yeni

🔥İndirim GLORİOUS MODEL I İNCE HESAPTA 799 TL

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Akın Serhan Toğrul
Alan arkadaşlara hayırlı olsun benim Deathadder V2'den sonra anladım ki kablolu fare zamanı benim için bitmiştir saya söve kabloyu ayarlıyorum her gün. SSD'den sonra alacağım ilk şey bir tane kablosuz fare, içim kurudu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sinan Yüksel
Yanindaki tuslar oyun sırasında sorun cikarmaz mi, yanlışlıkla basmak gibi?
Kanka hiç eline bile gelmiyor sertligi de çok iyi bir ayarda yanlışlıkla basma gibi bir durum hiç yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ALınır mı beyler çok ihtiyacım var ellerim küçük işe yarar mı ?
Kanka benim de çok büyük değil önce tutuş pozisyonunu belirle eğer pençe şeklinde tutuyorsan hiçbir sorun olmaz

Bunun yerine önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Yoksa bunu almayı düşünüyorum.
Bu fiyata muadili veya daha iyisi yok kankam

Ek olarak ekleyebileceklerim kablo kumaş sarım dolanma vs olmuyor ben kablolu oluşunun bir eksisini yaşamadım kumaş sarım olduğu için bir yere takılmıyor mouseun ağırlığı mükemmel fps oyunları için aiminizi hassaslaştırmada yardımcı olacaktır plastiği kaliteli yan tuşların birbirinden farklı şekilde yedekleri dümdüz isterseniz kapatmak için kapak vardır uygulaması gayet kullanışlı macro vs atamak isterseniz RGB si de gayet parlak tıklama hassasiyeti ve hızı iyi çift tıklama veya tıklamama gibi bir problem hiç yaşamadım scatezleri sağlam daha gözle görülür bir aşınma yaşamadı 4 aydan uzun bir süredir kullanıyorum. Başka bir sorusu olan varsa cevaplarım .

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Bir buçuk yıl önce aldım. Fakat orta tuş atlama yapmaya başladı. Oyunlarda silah değiştirirken sıkıntı çıkardı. Servise gönderdim. Para iadesi çıkardı. 430 liraya almıştım. Hakem heyetine başvurdum 4 gün önce.

Top Bottom