Neler Yeni

🔥İndirim PC kolik indirimleri

ozy_34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Özgür Boşnak
4060ti li sistem alınır mı ki 20k ya sanki parçalar iyi değil gibi geldi

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
SEFA KAYA
diğer sitelerde bir şeyler yapsa keşke .Vatan tüm sistemleri mağaza satışına çekti webden alınmıyor nedense bir durgunluk var
mağaza da rahat kazık atmak içindir hocam :))
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060ti li sistem alınır mı ki 20k ya sanki parçalar iyi değil gibi geldi
20k 4060ti sistem bulamazsın benden söylemesi ekran kartı güzel

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
SEFA KAYA
20k ya bundan iyisi gelir mi
gelirse kasım ayında gelir ki o zamanda dolar 33 tl olacağını sanmam
fırsatın var işte sistemi al sadece kasa ile psu beğenmedim orada değiştirebilirsen bilindik marka bak msi gibi fsp vento bitfenix gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bedirhan Çolak
Önce öğrenseydik otobüsle gidip alır gelirdik şimdi hem yetişmez hem otobüsler dolu hem İstanbul koca şehir la Münih değil ki
Alıntıyı görüntüle
İstanbul'dayım modart hazır sistemini alabilecekmiyim diye tedirgin oluyorum boşa gideceğim izdiham olacak diye korkuyorum nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz stoklar 30 50 falan izdiham yaşanacak diye 1 saat önceden gitmeyi düşünüyorum

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hayriye
İstanbul'dayım modart hazır sistemini alabilecekmiyim diye tedirgin oluyorum boşa gideceğim izdiham olacak diye korkuyorum nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz stoklar 30 50 falan izdiham yaşanacak diye 1 saat önceden gitmeyi düşünüyorum
Kankim ben şaka yapıyorum İstanbula gelebilecek düzeyde bir insanda değilim zaten ama başka nispeten İstanbula göre daha küçük şehir olsa giderdim hem gezmiş olurdum bana göre asıl seninki rahatlık 1 saat önceden gitsen alamazsın bence

Evanescence

80+ Bronze
Birçok telegram gruplarında paylaşılmış bu konu çevredeki tüm bilgisayarci esnaflar sabahın köründe sıraya giricekler. Zate bir bilgisayarci esnafı en az 3 5 kişi yanında getiriyor. Boşuna heveslenmeyin vazgeçtim bende gitmekten . sabah 5 de falan gidip sıraya girersen belki şansın olur bir ihtimal.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Gokhan kılıc
şu fiyatlar bir norm olsa herkes rahatlıcak da .Kisme gelip ekran kartı fiyatına sistem satıyorlar demesin bu sistemlerden bile güzel kar ediyorlardır.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hayriye
Bence gidilmeli gerekirse evinden sandalye kap götür kredi kartı bir kez kullanılıyor zaten (bunu nasıl yapılıyorlar acaba) neyse al dondurmanı termosunu bekle kankim bu fiyatlar iyi
Birçok telegram gruplarında paylaşılmış bu konu çevredeki tüm bilgisayarci esnaflar sabahın köründe sıraya giricekler. Zate bir bilgisayarci esnafı en az 3 5 kişi yanında getiriyor. Boşuna heveslenmeyin vazgeçtim bende gitmekten . sabah 5 de falan gidip sıraya girersen belki şansın olur bir ihtimal.

aslan tas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aslan taş
Arkadaşlar yarın gidicem 4060ti ve monitör almak istiyorum sizce neler almalıyım hangi monitörü almalıyım

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
SEFA KAYA
Arkadaşlar yarın gidicem 4060ti ve monitör almak istiyorum sizce neler almalıyım hangi monitörü almalıyım
20k 4060ti sistem al, vakit olursa kasa ile psu değiştirmeni öneririm.
3k da 180hz viewsonic mağazada ölü piksel testi yapıp kesinlikle al
yanına mouse olarak corsair harpoon 199tl al veya razer ile steelseries mouse alabilin 500tl
mekanik klavye aliexpressten çöz
kulaklık olarak steelseries arctis nova 1 tercih edilebilir ucuz piyasa göre ama daha iyileri kampanya kovalayarak da 2k bandında alabilirsin.
işlemciye sıvı sogutma olarak deepcool ls520 se 1999tl kesinlikle al kaçırma.
ekstra olarak wd sn580 2tb ssd 3.5k fiyati uygun değerlendirebilirsin. anakartında tek slot ssd olacak çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bedirhan Çolak
Hocam hangi telegram kanalları paylaşabilirmisiniz

aslan tas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aslan taş
20k 4060ti sistem al, vakit olursa kasa ile psu değiştirmeni öneririm.
3k da 180hz viewsonic mağazada ölü piksel testi yapıp kesinlikle al
yanına mouse olarak corsair harpoon 199tl al veya razer ile steelseries mouse alabilin 500tl
mekanik klavye aliexpressten çöz
kulaklık olarak steelseries arctis nova 1 tercih edilebilir ucuz piyasa göre ama daha iyileri kampanya kovalayarak da 2k bandında alabilirsin.
işlemciye sıvı sogutma olarak deepcool ls520 se 1999tl kesinlikle al kaçırma.
ekstra olarak wd sn580 2tb ssd 3.5k fiyati uygun değerlendirebilirsin. anakartında tek slot ssd olacak çünkü
Çok teşekkür ederim 20k 4060ti ve
3k fiyata 180hz viewsonic monitör
199tl harpoon ve 2tb wd sn580ssd almak istiyorum ama sıvı soğutucu almalı mıyım çünkü çok uygun bulamadım onun yerine Kingston 8gb 3600MHZ ram düşünüyorum
Çok teşekkür ederim gerçekten

Top Bottom