Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z14 Klavye Vergi Dahil 372TL

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Murat
Bende alicaktim babama sorana kadar bitirmiler
Indirimler bitti belki onumuzdeki gunlerde tekrardan indirim olur ister bekle isyer alıp satacak olanlardan al. 2-3 hafta sonra satmaya başlarlar

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Murat

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Eray Yılmaz
Kanka sana hiç ısınamadım ya. Dediğin hiçbirşey de gram güven vermedi.
Ayrıca RGB yı bana tanımlamısın ama sen RGB ne bilmiyorsun bence. Elindeki mal da rainbow gibi duruyordu o yüzden yazdım. Ve hala fikrim rainbow olduğu yönünde ve senin RGB yı bu sanman yönünde... İyi forumlar
https://tr.aliexpress.com/item/1005...st_main.5.27aa3d12TvHEsM&gatewayAdapt=glo2tur Rainbow mu bu ? ahahahah
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye rainbow duruyor tek renk yanıyorsa argb dir
tek renk yanmıyor dostum arkadaşla dalga geçiyorum her şeyi cok biliyorlar :D rgb aldım ürünü siparisimi atayım :D anlamıyoır rainbow diyor hala :D

bende aynı klavyeden almayı düşünüyorum fakat hiç %65 klavye kullanmadım sizce alınır mı?
ne yazık ki alışmak baya zor hocam corsair k55den geçtim bakışıyoruz...

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Eray Yılmaz
Kanka sana hiç ısınamadım ya. Dediğin hiçbirşey de gram güven vermedi.
Ayrıca RGB yı bana tanımlamısın ama sen RGB ne bilmiyorsun bence. Elindeki mal da rainbow gibi duruyordu o yüzden yazdım. Ve hala fikrim rainbow olduğu yönünde ve senin RGB yı bu sanman yönünde... İyi forumlar
Bak rainbow :D
IMG_4682.jpeg
IMG_4683.jpeg
IMG_4684.jpeg
IMG_4685.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Ülgen
yeni hesap oluşturdum ancak hiçbir zaman bu fiyatları göremiyorum bitti mi sorun ney acaba

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Murat
Peki 1500₺ bütçeye klavye öneriniz olur mu?
Hocam ucu çok açık bir soru zevkinize göre değişir cevabı. Ne tür switch sevdiğinize, ne tür boyut sevdiğinize, ne gibi aydınlatma sevdiğine göre değişir. Ne tarz bir şey arıyosunuz?

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY
Hocam ucu çok açık bir soru zevkinize göre değişir cevabı. Ne tür switch sevdiğinize, ne tür boyut sevdiğinize, ne gibi aydınlatma sevdiğine göre değişir. Ne tarz bir şey arıyosunuz?
Hocam konuya pek hakim değilim ilk kez klavye alacağım ama çok büyük tuşlar istemiyorum. Alma amacım laptopun tuşlarını korumak. Eski laptopta tuşlar fazla deforme olduğu için bu kez direkt bir klavye alayım dedim. İlla RGB olsun diye de bir derdim yok ama kırmızı switch olması daha mantıklı geliyor.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Murat
Hocam konuya pek hakim değilim ilk kez klavye alacağım ama çok büyük tuşlar istemiyorum. Alma amacım laptopun tuşlarını korumak. Eski laptopta tuşlar fazla deforme olduğu için bu kez direkt bir klavye alayım dedim. İlla RGB olsun diye de bir derdim yok ama kırmızı switch olması daha mantıklı geliyor.
%60lık bir klavye işini görecektir ya da tkl bir klavye. Önerim e-yooso z686, z66 ya da ajazz ak680 olur. Hem bütçe dostu hem red switch kaliteli klavyeler

R9XTX

80+ Bronze
https://tr.aliexpress.com/item/1005...st_main.5.27aa3d12TvHEsM&gatewayAdapt=glo2tur Rainbow mu bu ? ahahahah

tek renk yanmıyor dostum arkadaşla dalga geçiyorum her şeyi cok biliyorlar :D rgb aldım ürünü siparisimi atayım :D anlamıyoır rainbow diyor hala :D

ne yazık ki alışmak baya zor hocam corsair k55den geçtim bakışıyoruz...
Hangi k55?Rgb?Pro?Pro XT?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,185
Üyeler
157,205
Son üye
wtfvito
Top Bottom