Neler Yeni

Yardım Ryzen 7 5700X Boşta 40 derece

pkedzias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Şükrü Şık
nasıl ölçebilirim

Bünyamina

80+ Gold
Sıcaklık değerin bence kasana göre gayet güzel. Kasanın hava akışı iyi değil. Yani bir şey yapmak istemezsen öyle de kullanabilirsin. 85 derece çok yükske bir sıcaklık değil.

pkedzias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Şükrü Şık
Sıcaklık değerin bence kasana göre gayet güzel. Kasanın hava akışı iyi değil. Yani bir şey yapmak istemezsen öyle de kullanabilirsin. 85 derece çok yükske bir sıcaklık değil.
teşekkür ederim değerli düşünceleriniz için evet kasada sadece 1 adet egzoz fanı bulunuyor onun dışında fan bulunmuyor bu şekilde olmasının doğal olduğunu düşünüyorum ama yinede kule tipi soğutucu ve yeni fanlar ile desteklemeyi düşünüyorum

Bünyamina

80+ Gold
teşekkür ederim değerli düşünceleriniz için evet kasada sadece 1 adet egzoz fanı bulunuyor onun dışında fan bulunmuyor bu şekilde olmasının doğal olduğunu düşünüyorum ama yinede kule tipi soğutucu ve yeni fanlar ile desteklemeyi düşünüyorum
Kasanı değiştirsen güzel olur. Bir şey ekleme o kasaya. Önde 3 fan ve arkada egzoz fan olur. Böyle bir kasa alırsın.
O şekilde bir kere daha bakarsın. Sıcaklık da değişiklik olmazsa o zamanda kule tipi fan alırsın. 500TL lik fan bile gayet işini görür. Masraf yapmak istemezsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Sefa
5600X im standart fan hızında klimalı odada olmama rağmen 45 derece sizinki için normal o sıcaklıklar.

EcHoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
Hocam madem psu alacaksınız, kasayla psu bundle halinde olduğu oluyor.Mesela Deepcool ch560 modeli her anlamda işinizi görecektir.

Top Bottom