Neler Yeni

Yardım Sahibinden AirPods Pro 2.Nesil Hakkında

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Sahibinden sitesinde bu kulaklıkları baktığımda fiyatları epey uygun 3.500 5500 lira bandında ilana koymuşlar. Kulaklıkların seri numaralarını bile göstermişler. Üçünün seri no sunu Apple’ın kendi sitesinde sorgulattım. Hakkatten de kulaklık tanımlı çıktı. Hem de garanti süreleri bile var devam ediyor. Ne yapmalıyım. Almalı mıyım ?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
yunusemre
Sahibinden sitesinde bu kulaklıkları baktığımda fiyatları epey uygun 3.500 5500 lira bandında ilana koymuşlar. Kulaklıkların seri numaralarını bile göstermişler. Üçünün seri no sunu Apple’ın kendi sitesinde sorgulattım. Hakkatten de kulaklık tanımlı çıktı. Hem de garanti süreleri bile var devam ediyor. Ne yapmalıyım. Almalı mıyım ?
alınabılır

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,622
İsim
misfit
Kulaklık gibi ürünleri 'eğer kullanılmışsa' ikinci el almanı önermem.

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yputube dan falan başka forumlardan baktım içime kurt düştü işte. Seri nolarını bile kopyalayabiliyorlarmış. Ne yapıcam bilmiyorum. İsterseniz ilanların linkini buraya ekleyeyim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık gibi ürünleri 'eğer kullanılmışsa' ikinci el almanı önermem.
Orası öyle ama günümüz şartları da malum. 8000 bin küsür fiyatı var. Şimdi ilan linklerini mesajla konunun altına attım. İncelemek isterseniz eğer.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Kulak üstü neyse de kulak içi kulaklıklar için 2. El çok garip geliyor bana. Ne işlem gördü su kaçtı mı bir şey oldu mu tam bilmiyorsunuz o yüzden meh diyemedim bir şey.

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki orjinalliği için ne diyorsunuz ?
Kulak üstü neyse de kulak içi kulaklıklar için 2. El çok garip geliyor bana. Ne işlem gördü su kaçtı mı bir şey oldu mu tam bilmiyorsunuz o yüzden meh diyemedim bir şey.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,485
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Yputube dan falan başka forumlardan baktım içime kurt düştü işte. Seri nolarını bile kopyalayabiliyorlarmış. Ne yapıcam bilmiyorum. İsterseniz ilanların linkini buraya ekleyeyim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Orası öyle ama günümüz şartları da malum. 8000 bin küsür fiyatı var. Şimdi ilan linklerini mesajla konunun altına attım. İncelemek isterseniz eğer.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...n-sifir-global-avrupa-cihaz-1122360099/detay/ belki bu orjinal olabilir

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Peki orjinalliği için ne diyorsunuz ?
Tamamen şans işi. 2. Nesil Pro versiyonlar normalde pahalı oluyor. 5 civarı olabilirde 3.5K olan biraz kafa karıştırıcı.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
şahsen almazdım adamlar herşeyini kopyalıyor sahte olup olmadığını sadece appela garantiye gönderince anlıyorsun, adamın elinde distirbütör faturası yada amazon hepsi burada kendi satıcı faturası varsa alınır onun haricinde çakma olarak görebilirsin pazaryeri satıcılarından katiyen alma %99 çakma onlar

Durance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Benimde kafam çok karıştı. Çalışan biriyim aslında 3 ay taksitli alabilirim. Bu ilanla yüzünden kafam karıştı açıkçası.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
pro 2. nesilin 3.5k olma ihtimali yok kulaklığın satışı 250 dolardan yani 5400tlden satışa çıktı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,962
Üyeler
154,492
Son üye
Serkanoli
Top Bottom