Neler Yeni

🔥İndirim Amazon 450TL YE 200TL İNDİRİM

Heliosis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Barış
arkadaşlar bütün sıcak fırsatlar konuları özellikle aliexpress sitesi için konuşuyorum, ilk alışveriş için indirimlerle dolu. Lütfen başlıklarda parantez içinde "ilk alışveriş" için geçerlidir falan yazsanız

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,348
İsim
Emir
arkadaşlar bütün sıcak fırsatlar konuları özellikle aliexpress sitesi için konuşuyorum, ilk alışveriş için indirimlerle dolu. Lütfen başlıklarda parantez içinde "ilk alışveriş" için geçerlidir falan yazsanız
Öyle olsaydı yazardım.Konuyu okumuyorsunuz galiba.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,348
İsim
Emir
Sen daha kendi yayımladığın indirimin detaylarını okumuyorsun bak bakalım paylaştığın linkte ki ilk cümleyi.
Ya güzel kardeşlerim benim okumanız yazmanız yok galiba?
1721116526527.png

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Rick Baba
Şaşırdık mı? Hayır

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Bana da vermiş. Hesap 4 yıllık fakat mobil uygulamadan hiç alışveriş yapmadım sanırım ondan verdi.

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Serkan Özcan
Dostum siz yinede kontrol edin ben daha önce mobilden sipariş vermiş olmam lazım ama bana da geldi kupon kullandım az önce, ne şartlar altında geliyor bilmiyorum ama yakın zamanda mobilden sipariş vermedim ve prime üyesiyim.

Top Bottom