Neler Yeni

🔥İndirim Xiaomi Redmi Buds 4 Active 259,00 TL Amazon Kupon ile

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Daha önce de bu fiyatlardaydı bir indirim yok. Başlık yem zaten.
Dostum boş yapma gerçekten çok gereksiz boş yorumlar geliyor kendin söylüyorsun daha önce bu fiyatlardaydı diyorsun boş yapıyorsun yapma insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum burada benim burada boş konu açmamın bana ne gibi bir yararı olabilir.

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer
Bu kulaklık iyi mi?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
OZAN TANKUŞ
Bir ben mi bu kulak içi bt kulaklıkların sesini beğenmiyorum acaba. Sanki 5. kalite dandik ürünmüş gibi bir sürü marka model dendim ama eski kablolu kulakların yanına bile yaklaşamıyorlar ses kalitesinde.
Soundcore liberty 3 pro kullanıyorum. Netlik desen var. Basslar yerinde. Akustiği yerinde. Midler desen kulak tırmalamıyor çok iyi. Kablolu kaliteli bir şey alsan doğal olarak ucuz olur. Bluetooth kulaklıklarda ne kadar para o kadar köfte olayı var :) . Ha ekleme yapayım. jabra 75T alırsan ve bass sevdalısıysan bir yerlerden bulup denemeni öneririm. Yüksek bass harici diğer şeylere merakın varsa anker ürünlerini tavsiye ederim.

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Can
Dostum boş yapma gerçekten çok gereksiz boş yorumlar geliyor kendin söylüyorsun daha önce bu fiyatlardaydı diyorsun boş yapıyorsun yapma insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum burada benim burada boş konu açmamın bana ne gibi bir yararı olabilir.
1000018697.jpg

Boş yapıp kabul etmeyen sensin. İnsanlara yardım etmek için konu açmış olabilirsin fakat farkında olmadan insanları yanlış yönlendirdin. Sonradan da hatanı kabul etmedin.

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Alıntıyı görüntüle
Boş yapıp kabul etmeyen sensin. İnsanlara yardım etmek için konu açmış olabilirsin fakat farkında olmadan insanları yanlış yönlendirdin. Sonradan da hatanı kabul

Alıntıyı görüntüle
Boş yapıp kabul etmeyen sensin. İnsanlara yardım etmek için konu açmış olabilirsin fakat farkında olmadan insanları yanlış yönlendirdin. Sonradan da hatanı kabul etmedin.
Ben 260 tl ye alabileceğini gösteriyorum ve alınabiliyor senin bana en düşük dönemde bile verdiğin fiyata bak boş yorum yapma sal konuyu.

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Can
Ben 260 tl ye alabileceğini gösteriyorum ve alınabiliyor senin bana en düşük dönemde bile verdiğin fiyata bak boş yorum yapma sal konuyu.
Boş konu açan sensin. O kupon her ürüne uygulanabiliyor ve yeni hesap kuponu diye başlıkta belirtmemişsin bile. Kuponun konusu da zaten açılmıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,188
Üyeler
151,360
Son üye
royZbaby
Top Bottom