Neler Yeni

2 Yıllık Bilgisayar programcılığı okunurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
2 yıllık bölümü iyi değerlendirip kendini geliştirmezsen. 2 seneni kaybedersin.

MoOsFoOsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Şahin Berkay Altun
Ayn 5 kişiden az alım yapıyorlarmış tabi bu üni ye bağlı

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
2 yıllık temel eğitim alıp, sınıftaki insanların senin seviyene gelmesini bekleyeceğine hiç üniversiteye gitmeyip 2 yıl boyunca disiplinli bir şekilde 0 dan kendimi geliştirirdim ki ben böyle yaptım. Üniversite okusan da, okumasan da kodlama bilgine, yaratıcılığına ve pratik çözümler üretebilirliğine bakılıyor işe alınırken.

Mbb6

80+
Yok aç kalırsın mühendisler bile iş bulamıyor diyenleri takma. İstersen boğaziçi yazılım dan mezun ol yazılım adına bihabersen kimse seni almaz ama ortalama bir üniden çok iyi ingilizce ve programlama ile çıkarsan daha kolay iş bulursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Gökdeniz Sezer
Ben okudum, laylaylom gidip geleceksen, boş gidip dolu gelmiceksen okuldan yani sadece diploma almış olursun. 2 yıllık bu neeooo diye arkadaşlara bakma. Vakit kaybetmek istemiyorsan ve bilgisayar bölümü üzerinden giderim diyorsan okula kaydını yaptır. 2. yılının sonunda DGS girerek 4 yıllık bölüme geçiş yapabilirsin ve 3. sınıftan devam edersin. Ben öyle yaptım şuan 2 diplomam var. 2 üniversite bitirdim görünüyor e devlette. 2 yıllık ve 4 yıllık diplomam var yani.
Hocam dgs ile hangi bölüme geçtiniz?

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed
Ben okudum, laylaylom gidip geleceksen, boş gidip dolu gelmiceksen okuldan yani sadece diploma almış olursun. 2 yıllık bu neeooo diye arkadaşlara bakma. Vakit kaybetmek istemiyorsan ve bilgisayar bölümü üzerinden giderim diyorsan okula kaydını yaptır. 2. yılının sonunda DGS girerek 4 yıllık bölüme geçiş yapabilirsin ve 3. sınıftan devam edersin. Ben öyle yaptım şuan 2 diplomam var. 2 üniversite bitirdim görünüyor e devlette. 2 yıllık ve 4 yıllık diplomam var yani.
Selamlar hocam hala aktif misiniz, dgs zor mu? İmkansız mı, hiç mi yapılmayacak düzey de

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
Bilal Tepe
Hocam DGS ile mühendisliğe mi geçtiniz ? Alttan dersiniz oldu mu ? Ben kimse sorduysam ya 2 den ya da 1.siniftan baslatmislar ondan dolayı ben pek istemiom

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Programcılığa sadece dgs sebebiyle girilir onun dışında eğitim olarak bir şey katacağını düşünme. Diplomasının değersizliğini de anlatmaya gerek görmüyorum.

Errors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes er
Kendini geliştirirsen sorun yaşamazsın.

MoOsFoOsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Şahin Berkay Altun
Arkadaşlar Kendi Konumu Hortlatıyorum ve geçen süre zarfında biraz bilgi vermek istedim Akdeniz üni de yönetim bilişim sistemlerini tercih etmiştim ama şuan diğer ilgi alanım olan kamu yönetimi bölümünü okuyorum bu başka bir konu ama 2 yıllık programlamacılık bölümünü okuyup bitiren arkadaşımın ilk dönemi tyt ayt matematik ile geçti sonraki dönemler meslek lisesi formatının bir üst segmenti şeklinde programalama ve veri tabanı eğitimi vardı meslek lisesinde 4.sınıf da dalınız programlama ise veri tabanı görüyordunuz zaten ilgisi olmayan ve matematik ile arası iyi olmayan arkadaşlar bu bölümü bence tercih etmemeli gelelim arkadaş napıyor en son dgs için sıkı bir şekilde çalışıyordu ve günlük aksatmadan çalışan birisiydi mühendis abisinin referansıyla bir bankada çalışmayı planlıyordu (bu arada mezun ortalaması 3.50 den fazlaydı )

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,872
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Selamlar hocam hala aktif misiniz, dgs zor mu? İmkansız mı, hiç mi yapılmayacak düzey de
Hayır hiç çalışmadan kazandım, ben açıktan okunan bir bölümü tercih ettiğim için puanı çok yüksek değildi. Bilgisayar Mühendisliği gibi bölümleri düşünüyorsanız zor olabilir ama imkansız değil. Yapan arkadaşlarım var.
Hocam DGS ile mühendisliğe mi geçtiniz ? Alttan dersiniz oldu mu ? Ben kimse sorduysam ya 2 den ya da 1.siniftan baslatmislar ondan dolayı ben pek istemiom
Hayır, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne geçtim. 4. sınıftan devam ettim 2 yıl okudum açıktan bitti. Bölümümün dersleri zordu. Sınav puanlarım düşük olsada geçiyordum. 2. yıl covid olduda puanı tavan yaptım :D

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed
Hayır hiç çalışmadan kazandım, ben açıktan okunan bir bölümü tercih ettiğim için puanı çok yüksek değildi. Bilgisayar Mühendisliği gibi bölümleri düşünüyorsanız zor olabilir ama imkansız değil. Yapan arkadaşlarım var.

Hayır, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne geçtim. 4. sınıftan devam ettim 2 yıl okudum açıktan bitti. Bölümümün dersleri zordu. Sınav puanlarım düşük olsada geçiyordum. 2. yıl covid olduda puanı tavan yaptım :D
Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bölümün zorlukları neler, kendini geliştirme aşaması harici ne gibi zorluklar bekliyor, iş imkanı nasıl okunur mu?
Bir de şu an çalışıyor musun hocam ne iş yapıyorsunuz

Top Bottom