Neler Yeni

YENİYİM - Aşağıdaki 30-35K arası hangi sistemler daha mantıklı?

sencan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
Bütçe
35000
Arkadaşlar selamlar, aranıza yeni katılıyorum.

Aşağıya bırakacağım sistemlerden birini almayı düşünüyorum fakat o kadar çok özellikler var ki kafam karıştı. Anakartından tut soğutucusuna kadar detaylı bilgilere sahip değilim. İşlemci ve ekran kartlarını tanımak adına tek tek kopyalayıp ChatGPT'den karşılaştırmalarını yaptım. Birde canlı kanlı olan bilgi sahibi kişilere sormak istiyorum :D

Bütçem 30 ila 38 bin tl arasıdır. Sistemden beklentim şunlardır;
CS2, Valorant, Apex, Pubg ve bu tarz FPS oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorum. Tabii ki sistemi almışken 1-2 sene sonra tekrar güncellemek istemiyorum.

Kasalar;

1- Link

Bu sistem de özelleştirdiğim şeyler şunlardır;
- Ram: 2x16 GB CORSAIR
- Ekran Kartı: WINDFORCE OC 8GB (Ekran kartlarını 12GB'dan aşağısını alma önerilerini biliyorum ama bütçemi aşıyor maalesef.)
- SSD - 1TB

Ekstra soğutucu eklemedim (eklemem gerekirse söyleyebilirsiniz)

2-
Link
3- Link
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Monitör;
- Link

Sizin önerdiğiniz bu tarz özelliklere sahip sistemler varsa lütfen benimle paylaşın. Sadece bu konu da uzman kişilerin yazması benim açımdan daha iyi olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekler

• deepcool-cc560-v2-pf550-550w-80plus-mid-tower-4xrainbow-fanli-mid-tower-siyah-kasa.jpg
    deepcool-cc560-v2-pf550-550w-80plus-mid-tower-4xrainbow-fanli-mid-tower-siyah-kasa.jpg
    10.6 KB · Hit: 15

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
abdulkadir bayram
Arkadaşlar selamlar, aranıza yeni katılıyorum.

Aşağıya bırakacağım sistemlerden birini almayı düşünüyorum fakat o kadar çok özellikler var ki kafam karıştı. Anakartından tut soğutucusuna kadar detaylı bilgilere sahip değilim. İşlemci ve ekran kartlarını tanımak adına tek tek kopyalayıp ChatGPT'den karşılaştırmalarını yaptım. Birde canlı kanlı olan bilgi sahibi kişilere sormak istiyorum :D

Bütçem 30 ila 38 bin tl arasıdır. Sistemden beklentim şunlardır;
CS2, Valorant, Apex, Pubg ve bu tarz FPS oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorum. Tabii ki sistemi almışken 1-2 sene sonra tekrar güncellemek istemiyorum.

Kasalar;

1- Link

Bu sistem de özelleştirdiğim şeyler şunlardır;
- Ram: 2x16 GB CORSAIR
- Ekran Kartı: WINDFORCE OC 8GB (Ekran kartlarını 12GB'dan aşağısını alma önerilerini biliyorum ama bütçemi aşıyor maalesef.)
- SSD - 1TB

Ekstra soğutucu eklemedim (eklemem gerekirse söyleyebilirsiniz)

2-
Link
3- Link
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Monitör;
- Link

Sizin önerdiğiniz bu tarz özelliklere sahip sistemler varsa lütfen benimle paylaşın. Sadece bu konu da uzman kişilerin yazması benim açımdan daha iyi olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

sencan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hocam.

Bu sistemler sizce nasıl?
1- Link
2- Link