Neler Yeni

SAMSUNG OLED MONITOR 2K 360HZ 26000 TL!

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Buğra Acar
45GR95QE indirim bekliyorum bir türlü düşmüyor lanet hep 50 lerde geziyor :cool:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
link atarmısınız

GirayHan

80+ Gold
Okudum tekrar soruyorum, bu fiyata 4k Oled var mı?
bi daha oku yazdığımı. ya okuduğunu anlamıyorsun ya dalga geçiyorsun.

bu paralara çıkılabiliyorsa diyorum. yani bu paraya çıkan adam daha da üstüne çıkar.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,047
İsim
Oğuz
bi daha oku yazdığımı. ya okuduğunu anlamıyorsun ya dalga geçiyorsun.

bu paralara çıkılabiliyorsa diyorum. yani bu paraya çıkan adam daha da üstüne çıkar.
Ne saçma düşünce. En ucuz 4k Oled monitör 50.000 TL. Bu monitör 26.000 TL
25 Bin bütçeye PC isteyen birine bu bütçeye çıkıyorsan al sana 50.000 TL'lik sistem mi diyorsun?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,468
İsim
Batu Han

GirayHan

80+ Gold
Ne saçma düşünce. En ucuz 4k Oled monitör 50.000 TL. Bu monitör 26.000 TL
25 Bin bütçeye PC isteyen birine bu bütçeye çıkıyorsan al sana 50.000 TL'lik sistem mi diyorsun?
25 bin tl'yi oled 4k bunun gibi bir monitöre veren adamın ekran kartının 4070 falan olduğunu mu düşünüyorsun ? 25 bın bütçe ayarlayan adam 10 20 daha ayarlar. bu bütçeler üst bütçe sınıfında yer alıyor 25 bin bir monitöre para veren adamın zaten parası vardır. Mantık bu. Ben sana kalkıpta 25 bine 4k oled başka bir monitör var demedim. Bütçe aralığından bahsettim. Saçma sapan bir muhabbet çeviriyorsun şu an konuda. :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,047
İsim
Oğuz
25 bin tl'yi oled 4k bunun gibi bir monitöre veren adamın ekran kartının 4070 falan olduğunu mu düşünüyorsun ? 25 bın bütçe ayarlayan adam 10 20 daha ayarlar. bu bütçeler üst bütçe sınıfında yer alıyor 25 bin bir monitöre para veren adamın zaten parası vardır. Mantık bu. Ben sana kalkıpta 25 bine 4k oled başka bir monitör var demedim. Bütçe aralığından bahsettim. Saçma sapan bir muhabbet çeviriyorsun şu an konuda. :D
Yine saçma sapan bir mantık kurmuşsun.
Ben bu yaz PC almak için çalıştım ve neredeyse 80k param var.
Gidip 27 bine bu monitörü alsam, kalan 53 bin ile monitör özelliklerini karşılayacak PC gayet de alabiliyorum.
Hem 2k oyun için
Hem 360 hz rekabetçi bir oyun için
Üstüne de Oled bir monitör.
Arada 2 kat fiyat farkı olan bir şey önerip saçma sapan muhabbet çeviriyorsun diyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
MamiTheHL1
Ne yazık ki oled de ömürlülük diye bir şey yok şu an 🤣
4K 240Hz & 1080p 480Hz çift modda görüntü sunan OLED ürün alırsanız ömürlük olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oled almak için erken haraket ediyorsunuz. Tabi sizin tercihiniz en azından 3 sene garantisi var.) ben ise Hala crt monitör kullanıyorum.. geçmeye değecek monitör bulamadım en azından crt ile kısmen oled den daha iyi performans alıyorum. Oledler de Burn-in tamamen çözülmeden veya microled yaygınlaşmadan paramı harcamam 50bin tl verip piksel kaydırma ekran soğutma parlaklık azaltma statik görüntülerden uzak durma gibi şeylerle uğraşamam..

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
bu paralara çıkılıyorsa OLED 4K daha mantıklı bir tercih içerik tüketimi açısından.

bu arada link yok.
Bu paraya 4 k 360 hzin sadece ayak kısmını alırsın gibi

Ne yazık ki oled de ömürlülük diye bir şey yok şu an 🤣

Oled almak için erken haraket ediyorsunuz. Tabi sizin tercihiniz en azından 3 sene garantisi var.) ben ise Hala crt monitör kullanıyorum.. geçmeye değecek monitör bulamadım en azından crt ile kısmen oled den daha iyi performans alıyorum. Oledler de Burn-in tamamen çözülmeden veya microled yaygınlaşmadan paramı harcamam 50bin tl verip piksel kaydırma ekran soğutma parlaklık azaltma statik görüntülerden uzak durma gibi şeylerle uğraşamam..
CRT dediğin tüplü mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
MamiTheHL1
Bu paraya 4 k 360 hzin sadece ayak kısmını alırsın gibi

CRT dediğin tüplü mu
Evet crt ler gerçek monitördür lcd ve oledler onun yerini tutmaya çalışan üvey evlatlardır günümüzün ekranları tüplü monitörü taklit ederek gelişiyor strobe haraket bulanıklılığı azaltma gerçek siyah seviyeleri 0ms giriş gecikmesi yüksek kontrast ve her çözünürlüğü destekleme sınırsız hz desteği hepsi crt de vardı günümüz monitörleri dr bunu yakalamaya çalışıyor ve ben crt de hepsine sahibim bırakamıyorum..

hsnsrtts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan SERTTAŞ
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
bende gigabyte fı32u var oled alır mıyım ? almam.

panel sorunlarını bu yılın sonuna kadar çözeceklerini söylüyorlar. çözüldüğünde alırım. şu an gereksiz risk :D

bu montörü de isteyene satarım bu arada :D
O monitörü satma hocam kullandığıö en iyilerinden nerdeyse :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,967
Üyeler
150,973
Son üye
FrancisMclaughlin
Top Bottom