Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Bigjoy Protein Tozlarında indirim 🔥

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Furkan
Kendi sitesine kıyasla daha uygun bi göz atılabilir sporcu arkadaşlar

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Çilek Aroma 5000g

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Muz Aroma 5000g

Bigjoy Sports Mass-Attack 3000 gr Çikolata - 30 gr Whey Protein - 54.42 gr Karbonhidrat - 3 gr Kreatin - 2 gr Glutamin

Bigjoy Sports Bigmass Ghfactors Mass Gainer 5 kg Mix Aroma (Bisküvi-Çikolata-Çilek) Karbonhidrat Tozu

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Çilek Aroma 3000g
https://app.hb.biz/i7efh5wCFCsc 792 TL

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu markaya para verileceğine tavuk veya et alın daha iyi
Kanka herşeye bu şekilde zıt yorumlar yapmayı ne kadar seviyorsunuz

Herkes düzenli bir şekilde beslenemiyor günlük gerekli ihtiyaçı olan protein veya karbonhidrat alamıyor o yüzden bunlardan takviye almak mantıklı oluyor zaten bir kişi günlük düzenli besleniyor yemesi gereken Proteini vs alıyorsa zaten takviye almasına gerek yok sağol yorumun için kimse bilmiyordu 👍

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Kanka herşeye bu şekilde zıt yorumlar yapmayı ne kadar seviyorsunuz

Herkes düzenli bir şekilde beslenemiyor günlük gerekli ihtiyaçı olan protein veya karbonhidrat alamıyor o yüzden bunlardan takviye almak mantıklı oluyor zaten bir kişi günlük düzenli besleniyor yemesi gereken Proteini vs alıyorsa zaten takviye almasına gerek yok sağol yorumun için kimse bilmiyordu 👍
Zıt yorum değil bu markayı bildiğim için söylüyorum.Ben uyarımı yaparım sen gidip içinde ne olduğu belirsiz şeyler içebilirsn.

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Kadir
İhtiyacım yok ama alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alsam kışın bulk ta kullanılır mı

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
Zıt yorum değil bu markayı bildiğim için söylüyorum.Ben uyarımı yaparım sen gidip içinde ne olduğu belirsiz şeyler içebilirsn.
içinde ne olduğu belirsiz? Şimdi sen hiq protein ocean falan alın dersin ki onlara kötü demek için demedim. Bigjoy Türkiye'deki en köklü firmalarından biridir hiq proteinocean grizzone gibi markalar yokken bigjoy vardı gözüm kapalı güvenebileceğim bir markadır

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Semih Aydın
Tarladan yediğin meyve sebzenin içinde ne olduğunu biliyor musun?
Rusya ve dış ülkelere gönderilen kaç ton meyve/sebze içinde bakteri, ilaç bulunduğu için bize geri iade edildi biliyor musun?
Ya da yediğin o tavuğun, etin durumunu da biliyor musun?

• Beğen
Reaksiyonlar: 7mit
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Dax Saz
Bunlar gainer yalnız. Kilo alımı için. Sonra şişmeyin davul gibi.

Top Bottom