Neler Yeni

Corsair vs ASUS 1000W PSU Seçimi

aaeerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Özkul
Arkadaşlar merhaba, bu benim buradaki ilk konum. Bir PC toplamaya çalışıyorum ama PSU konusunda arada kaldım.
Hem geleceğe yönelik hem de parçaların güvenliği açısından iyi bir PSU seçmeye çalışıyorum.
Hazırladığım sistem basitçe:
AMD Ryzen 7950x3D
PNY RTX 4090.

Bu sisteme almak istediğim PSU’lardan biri:
Corsair SF1000L

Diğeri ise:
ASUS ROG Strix Aura Gold Edition

Hangisi daha iyi bir seçim olur? Herhangi bir bütçe limiti yok ama parayı çarçur etmeye niyetim de yok. Bunlardan hangisini almak mantıklıdır? Başka öneriniz varsa, nedenleriyle beraber belirtirseniz sevinirim.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,057
İsim
Batuhan
Arkadaşlar merhaba, bu benim buradaki ilk konum. Bir PC toplamaya çalışıyorum ama PSU konusunda arada kaldım.
Hem geleceğe yönelik hem de parçaların güvenliği açısından iyi bir PSU seçmeye çalışıyorum.
AMD Ryzen 7950x3D
PNY RTX 4090.

Corsair SF1000L

Diğeri ise:

Hangisi daha iyi bir seçim olur? Herhangi bir bütçe limiti yok ama parayı çarçur etmeye niyetim de yok. Bunlardan hangisini almak mantıklıdır? Başka öneriniz varsa, nedenleriyle beraber belirtirseniz sevinirim.
Başka Bakmana Gerek Yok , Al Geç Hocam .

1721456938924.png

aaeerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Özkul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka Bakmana Gerek Yok , Al Geç Hocam .

Alıntıyı görüntüle

Hocam yanıtınız için çok teşekkür ederim. Malumunuz, bu markayı ben ilk defa gördüm. Neden bunu önerdiniz? Sunduklarım ile bunun arasında 1300-1000 watt dışındaki fark nedir?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,057
İsim
Batuhan
Hocam yanıtınız için çok teşekkür ederim. Malumunuz, bu markayı ben ilk defa gördüm. Neden bunu önerdiniz? Sunduklarım ile bunun arasında 1300-1000 watt dışındaki fark nedir?
Bunu Okuduysanız Başka Söze Gerek Yok Bence :)

Bunu Önerdim Çünkü Sessiz Ve Güvenilir Bir Güç Kaynağı , Ayrıca Fiyat / Performans Bir Ürün .

@HacıSOFU ; Haksızmıyım Hacı Abi 😅

1721457845298.png

ThE LoSt

80+ Silver
AMD Ryzen 7950x3D
PNY RTX 4090.

Corsair SF1000L

Diğeri ise:

Yurt dışında mı yaşıyorsunuz corsair sf1000l modeli TR de temin etmek güç olacaktır. Asus model içinde 10k bir ödenek gerekir bütçe sorun değil demişsiniz fakat paranızı çöpe atmayın. Benim size önerilerim alttaki modellerdir.

Top Bottom