Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Glorius model o wireless %50 indirim ❤️‍🔥

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Ömer
Ucuz diye geçen sene darmoshark m3 4k almıştık şimdi de bunu aldık. Bir tane de eski rog gladius 2 wireless vardı. Ondan öncesinde de razer deathaddder ve gamepower ursa vardı ev mouse çöplüğüne döndü halen alıyoruz 😂
Darmoshark M3 4K candır ah bi de gıcırdamasa :kekw: Glorious benim çook ama çok istediğim bir modeldi bazı sebeplerden nasip olmadı şimdi de indirimi görmedim kaçtan aldın ayıptır sorması? Beyazı da indirimde miydi ya...

Yalnız ben Darmoshark'ı 3-4 ay önce hatrı sayılır fiyattan aldım geçen sene buna sağlam indirim olmuştu dimi.

Son düzenleme:

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Hayriye
Darmoshark M3 4K candır ah bi de gıcırdamasa :kekw: Glorious benim çook ama çok istediğim bir modeldi bazı sebeplerden nasip olmadı şimdi de indirimi görmedim kaçtan aldın ayıptır sorması? Beyazı da indirimde miydi ya...

Yalnız be Darmoshark'ı 3-4 ay önce hatrı sayılır fiyattan aldım geçen sene buna sağlam indirim olmuştu dimi.
Sadece siyah indirimdeydi Glorious’un scrollu çok muhteşem hissiyatlı

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Ömer
Sadece siyah indirimdeydi Glorious’un scrollu çok muhteşem hissiyatlı
Haa scroll demişken; bu abdal darmoshark'ın gıcırdaması haricinde bu muhabbeti de var. aşağı kaydırıyorum yukarı kaçıyor bazen abdal mouse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1721429177348.png

1 stok var şu an ama fiyat indirimli değil bence. İndirimi paylaşan arkadaş keşke başlığa direkt fiyat yazsaymış...

Son düzenleme:

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bori
Kaça düşmüştü ? Tamda almak istediğim mouseydi üzüldüm

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Bende durum böyle bu mesajı alan başkası oldu mu
IMG_0869.jpeg

Palo DAYI

80+ Gold

ruaF1912

80+ Bronze
Ürününüz satıcı tarafından temin edilemediği için iptal edildi. WB Technologies satıcısından aynı ürünün gönderimini sağlamak üzere siparişinizi tekrar işleme aldık. Paketinizin durumunu aşağıdan takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berke Yıldız
Ürününüz satıcı tarafından temin edilemediği için iptal edildi. WB Technologies satıcısından aynı ürünün gönderimini sağlamak üzere siparişinizi tekrar işleme aldık. Paketinizin durumunu aşağıdan takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bana da aynısını dedi.

Top Bottom