Neler Yeni

🔥İndirim GameSir Nova Lite vergi dahil 495TL!

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdem Taha GEDİK
Gamepad almayı düşünüyorum fakat şuanki fiyatı çok pahalı sizce tekrar indirime girer mi fifa 25 e yetişse yeter

freskadi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Avcı

Checkmate

80+ Silver
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
1.173,47TL | Veri kurbağa kablosuz denetleyicisi için Nintendo anahtarı OLED/Lite konsol Pro Gamepad ile 1000Mah pil programlanabilir Turbo fonksiyonu

Bu aynı mı acaba?
Yeni hesap ile 575₺ geliyor
Farklı ürün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar nova lite si ulaşan var mı . iPad a bağlanmayı deniyorum. Mavi ışık yanmalıymıl ama yeşil yanıyor
hocam iosa nasıl bağlayaksın söyliyim home tuşu yani logo olan tuş ile y ye bas bağlanıyor o dediğin olmuyor onu da denedim kullanım klavuzunda yanlış yazıyor büyük ihtimalle o güncel yazılım için

Son düzenleme:

Efe1674

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe

Bu siteden yardim alabilirsiniz

Spydea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Spydea
hocam iosa nasıl bağlayaksın söyliyim home tuşu yani logo olan tuş ile y ye bas bağlanıyor o dediğin olmuyor onu da denedim kullanım klavuzunda yanlış yazıyor büyük ihtimalle o güncel yazılım için
Güncel sürüm değil düşük sürüm için yazılmış bir kılavuz o, bende çalışması için önce güncelleyip sonra sürüm düşürdüm. Şu yöntemle çalışıyor: Telefona Home + A kombinasyonu ile bağlayın, ışık yanıyorsa ve telefon görmüyorsa Home tuşu ve onun altındakı ekran fotoğrafı alma tuşuna beraber basılı tutun hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayacak. O zaman telefon görür, sonra telefon ile kolu eşleştirin. Telefonun konumu açıkken uygulamayı çalıştırın, yazılım güncelleme yerine gelin. Other versions'a tıklayın ve oradan 4200'ü seçin. Cihazın eşleşmesi kopmuş veya cihaz kapanmış gibi gözükebilir ellemeyin, o güncellenince ekranda yazacak güncellendi diye. O zaman dongle ile tekrar eşleştirin ve kullanın. Home + B çalışacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdem Taha GEDİK
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
1.173,47TL | Veri kurbağa kablosuz denetleyicisi için Nintendo anahtarı OLED/Lite konsol Pro Gamepad ile 1000Mah pil programlanabilir Turbo fonksiyonu

Bu aynı mı acaba?
Yeni hesap ile 575₺ geliyor
Bu alınır mı acaba f310 dan daha iyi midir

Spydea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Spydea
F310'dan iyidir, Nintendo tuş dizilimlidir.

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Yılmaz
Güncel sürüm değil düşük sürüm için yazılmış bir kılavuz o, bende çalışması için önce güncelleyip sonra sürüm düşürdüm. Şu yöntemle çalışıyor: Telefona Home + A kombinasyonu ile bağlayın, ışık yanıyorsa ve telefon görmüyorsa Home tuşu ve onun altındakı ekran fotoğrafı alma tuşuna beraber basılı tutun hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayacak. O zaman telefon görür, sonra telefon ile kolu eşleştirin. Telefonun konumu açıkken uygulamayı çalıştırın, yazılım güncelleme yerine gelin. Other versions'a tıklayın ve oradan 4200'ü seçin. Cihazın eşleşmesi kopmuş veya cihaz kapanmış gibi gözükebilir ellemeyin, o güncellenince ekranda yazacak güncellendi diye. O zaman dongle ile tekrar eşleştirin ve kullanın. Home + B çalışacak.
Bluetooth ile pc bağlantısı için home + y ile kırmızı renkte bağlanabiliyorum, cihaz maviye hiç geçmiyor, yeşil renkte de pc görmüyor, androide bağlanmada sorun yok (sarı) telefondan güncelleyip tekrar deneyeceğim.

Top Bottom