Neler Yeni

Gamegarajdan aldığım inno3d rtx4060 ti ekran kartım bozuk mu?

Knightt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Deniz Yıldırım
Aslında bugün ama saat 12 yi geçtiği için dün geldi.
Yanlışım varsa düzeltin bu kadar eğik olmaması gerekiyor ve ekran kartı girmesi gereken yere girmiyor. Bozuk olabilir mi???

Ekler

• 1000023168.jpg
    1000023168.jpg
    868.1 KB · Hit: 28

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Sercan SAYİT
Orada ki eğikliği pense yardımı ile düzeltebilirsiniz bu bozukluk değil ama darbe görmüş. Düzeltip sisteme takın ve sorun yoksa hayatınıza devam edin. Yok bu benim içime sinmez diyorsanız sizi satıcı firma/teknik servis vb. şeyler arasında uzun bir maraton bekliyor.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,003
İsim
Oğuz
Evet eğilmiş fakat sadece orası eğilmişse çok önemli bir şey değil. Test et önce.

Knightt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Deniz Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet eğilmiş fakat sadece orası eğilmişse çok önemli bir şey değil. Test et önce.
Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orada ki eğikliği pense yardımı ile düzeltebilirsiniz bu bozukluk değil ama darbe görmüş. Düzeltip sisteme takın ve sorun yoksa hayatınıza devam edin. Yok bu benim içime sinmez diyorsanız sizi satıcı firma/teknik servis vb. şeyler arasında uzun bir maraton bekliyor.
Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,003
İsim
Oğuz
Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum
Eğrilikten girmiyordur hocam. Açıya düzgün bakıp pense ile düzeltmeye çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
gorkem

Ekran kartı girmiyor. Girse test edeceğim ama girmiyorken test edemem. Pazartesi bir bilgisayar tamircisine götürmeyi düşünüyorum.
kanka sifir aldigin urunu pc tamircisine goturme. Ver garantiye birebir degisim yapiliyorsa yapsinlar bence. Uzucu bir durum

Knightt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Deniz Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka sifir aldigin urunu pc tamircisine goturme. Ver garantiye birebir degisim yapiliyorsa yapsinlar bence. Uzucu bir durum
Ürünün paketinde ince de olsa bir yırtılma var açarken yüksek ihtimal iade kabul etmeyecekler. Jelatin falanda söktüm. Pazartesi tamirci umarım takar ben becerememişimdir. Ama 10-15 k yi çöp eden gamegarajdan bir daha bir ürün alacağımı sanmıyorum

Eğrilikten girmiyordur hocam. Açıya düzgün bakıp pense ile düzeltmeye çalış.
Saolun hocam. O riske girmem görevliler 2 dk da takar. Ama asıl olay açılacak mı sorun mu çıkacak

Top Bottom