Neler Yeni

(Sahte) Logitech G304 KABLOSUZ 🚨720 TL🚨

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
aynen öyle şarjlı pil diyeceksiniz onun yerine dahili bataryası bulunan bir fare tercih etmek daha mantıklı
Şarjlı pil daha iyi dahili batarya da sonuçta şarjlı pil oluyor. Kendin değiştirebildiğin kalitesini ve kapasitesini kendin bildiğin pil takarsın daha garanti olur. Diğer türlü batarya ömrü bitince lehimle uğraşmak zorunda kalırsın.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
abdulkadir bayram

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
konu başlığını sahte vs diye değiş insanlar görüp almasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
aynen öyle şarjlı pil diyeceksiniz onun yerine dahili bataryası bulunan bir fare tercih etmek daha mantıklı
Şarjlı farenin de şarjı bittiğinde kabloyu takıp kullanmak zorundasın dolana kadar. Ne anladım o zaman kablosuz mousedan... Pil adamdır. Şarj edilebilir pil kullanıyorum, biri biter gibi olursa hemen diğerini takıyorum oyunuma vs devam ediyorum. Çıkarttığım pili de bi ara şarj ederim olur biter.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

kablosuz
305 de kablosuz aga fark 304 ün asya versiyonu olması

ne farki var 305 ile
G304 asya sürümü, G305 global sürüm

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Metin
2020 gibi almıştım Aliexpress'ten G304, orijinaldi hiç sorunu yoktu.

mfahri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Fahri
Şarjlı pil daha iyi dahili batarya da sonuçta şarjlı pil oluyor. Kendin değiştirebildiğin kalitesini ve kapasitesini kendin bildiğin pil takarsın daha garanti olur. Diğer türlü batarya ömrü bitince lehimle uğraşmak zorunda kalırsın.
Bataryası dahili olan cihazlar soketle değişiyor lehimle uğraşmıyorsun evet belki aldığın şarjlı pili değiştirip daha uzun vade kullanırsın ama sök tak uğraşmak mantıklı değil bence o kadar para veriyorsan dahili batarya olmalı bence

Şarjlı farenin de şarjı bittiğinde kabloyu takıp kullanmak zorundasın dolana kadar. Ne anladım o zaman kablosuz mousedan... Pil adamdır. Şarj edilebilir pil kullanıyorum, biri biter gibi olursa hemen diğerini takıyorum oyunuma vs devam ediyorum. Çıkarttığım pili de bi ara şarj ederim olur biter.

305 de kablosuz aga fark 304 ün asya versiyonu olması

G304 asya sürümü, G305 global sürüm
Dâhili bataryalı farelerin dolum sürelerine hiç baktın mı göstergesi var zaten ikaz veriyor belli bir seviyeye geldiği zaman batarya>pil kim ne derse desin

ermania

80+
1721646421334.png

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Bataryası dahili olan cihazlar soketle değişiyor lehimle uğraşmıyorsun evet belki aldığın şarjlı pili değiştirip daha uzun vade kullanırsın ama sök tak uğraşmak mantıklı değil bence o kadar para veriyorsan dahili batarya olmalı bence

Dâhili bataryalı farelerin dolum sürelerine hiç baktın mı göstergesi var zaten ikaz veriyor belli bir seviyeye geldiği zaman batarya>pil kim ne derse desin
Sağlam bir pil alarak da aynı şekilde kullanabilirsin. Sonuç olarak içine koydukları da şarj edilebilir pil değişen bir şey yok.
2 pil alıp şarj süresi beklemeden sadece pili değiştirerek kullanabilirsin. Pil değiştirmek dediğin de 10 15 saniye sürüyor. :)
Ayrıca şarjlı pil takınca da pil azaldı uyarısı veriyor alet o yönden de sıkıntı olmaz.
Ben kendim yıllardır g305 i 2 şarjlı pille kullanıyorum. Çok iyi bir pil de değil duracell 1300 mah lık pil. 1 aydan fazla gidiyor diğeri de kenarda bekliyor bitince değiştirip şarja takıyorum kafam rahat.
Ben her zaman değiştirebilir parçadan yanayım yıllarca LG G3 kullandım bataryası değişen telefondu hep yedek batarya gezdiriyordum kafam rahattı. Şimdi hiç bir telefonda bu özellik yok koskoca powerbankleri taşımak zorunda bırakıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler

Dolum süresi önemli değil, şarjı/pili bittiğinde teklemeye başlayınca yeni pili takıp %100 pille devam etmem 10 saniyemi alıyor. Oyun ortasında kabloyla devam edip konforu düşürmek mantıksız geliyor bana

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,193
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları