Neler Yeni

Yardım 4500TL Altı Kasa Önerisi

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan HEPALTUN
h7 flow alacaktım bütçem kısıtlı ayrıca dediğim modeller üzerinden gidersek MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW ve bunun r versiyonu var hangisi veya dediğiniz gibi mesh özellik td500 de var mı?
Şahsen ben velox yerine 320r alırım dikey fan yada 240mm sıvı soğutma takabiliyoraun önde zaten 3 fan var arkada egzoz üste 3 fan dikey 2 fan ekran kartının orayada 2 fan koyabiliyorsun bakmanı öneririm ama eksi yanı ön tardta toz filtresi yokmuş o bütçeye çıkacak olsam h5 flow rgb alırsım yasa td500
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel lakin fanları biraz sesli çalışıyor diyorlar doğrumu?
O konu hakkınsa bilgim yok ne desem yalan olur

Dishonred

80+
soğutma olarak peki değer mi ve genişlikte nasıl?

TD500: 499 x 210 x 500

MPG VELOX 100R: 474 x 231 x 490

Aşağı yukarı aynı ebatlara sahipler.

TD500 ön panelden hava alırken, Velox hem önden hem de sağ yandan hava alıyor. Velox'da ekstra olarak sıvı soğutma seçenekleri daha zengin.

Şu linkten göz atarsın.

Hava akışınıniyi olacağını sanmıyorum önü mesh değil

Demek mühendisler ön panelde mesh kullanmadıkları için müthiş bir tasarım hatasına imza atmışlar. Acaba ön panele mesh koymayı akıl mı edememişler? Yoksa kasanın havalandırma için farklı seçenekleri mi var?

Neyse hocam, sen daha iyi bilirsin bu işleri.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Emirhan Trm

TD500 ön panelden hava alırken, Velox hem önden hem de sağ yandan hava alıyor. Velox'da ekstra olarak sıvı soğutma seçenekleri daha zengin.

Şu linkten göz atarsın.

Demek mühendisler ön panelde mesh kullanmadıkları için müthiş bir tasarım hatasına imza atmışlar. Acaba ön panele mesh koymayı akıl mı edememişler? Yoksa kasanın havalandırma için farklı seçenekleri mi var?

peki p modeli neden uygun r göre ne özellik kaybediyor ona göre karar vereyim bütçemi oluşturayım.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan HEPALTUN

Şu linkten göz atarsın.

Mesh olan modeli var r olan ama 6k :/ şahsen ben bir çok. Kaliteli markanın mesh olmayan kasasını kullandım dandik mesh kasa mesh olmayan kasadan iyidir mühendis falan hikaye görsel amaçlı yapılmış bir ürün sadece

peki p modeli neden uygun r göre ne özellik kaybediyor ona göre karar vereyim bütçemi oluşturayım.
Mesh değil hocam her türlü ısı farkı olacaktır emin olabilirsin mühendislik vs hikaye amaç görsellik o kasada gülü seven dikene katlanır misalı ha elbette yan kısımlardan hava alıyordur

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Emirhan Trm
Mesh olan modeli var r olan ama 6k :/ şahsen ben bir çok. Kaliteli markanın mesh olmayan kasasını kullandım dandik mesh kasa mesh olmayan kasadan iyidir mühendis falan hikaye görsel amaçlı yapılmış bir ürün sadece
r modelini 5k alabilirim ama beyaz sıkıntı p modeli iyiyse td500 den ona göre alacağım eğer değilse td500 alıp geçerim.

Mesh değil hocam her türlü ısı farkı olacaktır emin olabilirsin mühendislik vs hikaye amaç görsellik o kasada gülü seven dikene katlanır misalı ha elbette yan kısımlardan hava alıyordur
o zaman p modeline almam td500 zaten mesh o zaman ya r alacağım yada td500 ama fiyata bakınca td500 çok daha mantıklı.

sizden sıvı soğutucu önerisi alsam peki konu açtım ama kimse bakamadı heralde.

Son düzenleme:

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan HEPALTUN
r modelini 5k alabilirim ama beyaz sıkıntı p modeli iyiyse td500 den ona göre alacağım eğer değilse td500 alıp geçerim.

o zaman p modeline almam td500 zaten mesh o zaman ya r alacağım yada td500 ama fiyata bakınca td500 çok daha mantıklı.

sizden sıvı soğutucu önerisi alsam peki konu açtım ama kimse bakamadı heralde.
İşlemci nedir hocam bazı işlemcilere sıvı soğutma ciddi para israfı

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Emirhan Trm
Top Bottom