Neler Yeni

🔥İndirim Epic Games Yaz İndirimleri Başladı! Siz Neler Aldınız?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
valla hocam o sorun sadece sizdemi var ben şu sıralar oynuyorum ve hiç olmadı 3-4 ay öncede keza
Hocam oyunu 4 ay önce aldım ilk yükleyip oynamamda sorun vardı yaklaşık 1-2 ay önce tekrar indirdim sorun düzelmişti ama 40-50 saat oynadıktan sonra tekrar aynı sorun çıktı. Sorun şöyle, tuşa bastıktan 1-2 saniye sonra algılıyor, tuşu bıraksam da karakter hareket etmeye devam ediyor ateş etmeye devam ediyor fps dropları oluyor. BF 1 ve BF 5'te böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bannerlord bi indirime girmedi ya
Yaz İndirimlerinden önce indirime girmişti. 21'in de ya da 19'un da bitti diye hatırlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emirhan
Hocam oyunu 4 ay önce aldım ilk yükleyip oynamamda sorun vardı yaklaşık 1-2 ay önce tekrar indirdim sorun düzelmişti ama 40-50 saat oynadıktan sonra tekrar aynı sorun çıktı. Sorun şöyle, tuşa bastıktan 1-2 saniye sonra algılıyor, tuşu bıraksam da karakter hareket etmeye devam ediyor ateş etmeye devam ediyor fps dropları oluyor. BF 1 ve BF 5'te böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Yaz İndirimlerinden önce indirime girmişti. 21'in de ya da 19'un da bitti diye hatırlıyorum.
ciddi misin şansa bak ya kafayı yicem steamde tüm oyunları dizdim bi şu oyun kaldı tüm parayıda bitirdik aile paylaşımı açacak arkadaşta yok valla o zaman çok bekleyeceğiz gibi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,271
İsim
Ahmet Sevinç

hocam çok garip bendede bu dedikleriniz yok demekki oyuncudan oyuncuya değişiyor bende şuan 3-4. kez girişimde oyun açılmıyor sıkıntı olarak o var ama eskiden hdd ye yüklü iken exposure , ve çekyadaki harita yüklenmiyordu

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
hocam çok garip bendede bu dedikleriniz yok demekki oyuncudan oyuncuya değişiyor bende şuan 3-4. kez girişimde oyun açılmıyor sıkıntı olarak o var ama eskiden hdd ye yüklü iken exposure , ve çekyadaki harita yüklenmiyordu
Bi adam edemediler bu oyunu, herhalde tüm kafaları yeni oyunda neyse yarın indirir tekrar denerim iyi geceler hocam

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
Epic nasıl oyun alınır bir türlü beceremedim

LoserIl

80+ Silver

LoserIl

80+ Silver

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Days gone aldım. Ne zamandır oynamak istiyordum ama hafta sonu dışında oynayacak vakit bulamıyorum :D

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Kadir Efe Ulusoy
1050tl varr ne alsam bilmiyorum fc oynuyorum cyber alıcam rdr mi fc mi gta mı alan wake mi?

ekleme kasım ayına kadar ea play üyeliğim var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,991
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom