Neler Yeni

Müsaitseniz bi banka önerir misiniz?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
hocam kimliğe foto yaşı 15 bence 15ten büyüksünüzdür elbet bi gün koydurmanız gerekicek onu halledin üstüne bide papara 10 dkda hallolur papara işi bence böyle yapın 2 işi birden halletmiş olursunuz

Pukiina

80+ Bronze
hocam kimliğe foto yaşı 15 bence 15ten büyüksünüzdür elbet bi gün koydurmanız gerekicek onu halledin üstüne bide papara 10 dkda hallolur papara işi bence böyle yapın 2 işi birden halletmiş olursunuz
17 yaşındaymış sanırım. Bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum.

yerçileği

80+ Bronze
vakıfbank öneririm şubeye gitmen gerekiyor ama diğer bankalara göre çok iyi neredeyse her şeyi yapabiliyorsun 18 yaş hesap gibi

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
hayır hocam 15 değil yeni kimliğe geçerseniz fotoğraf ekleniyor 12 yaşında falan yenilemiştim hala o fotoğraf duruyor kimliğimde (hiç bir sportif lisansım vb. yok)

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Kimlik yenilemesi maks 1 saat o da sıra olursa kimlik gelince paparayı 10 dkda kuruyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
tosla var ama doğrulamadığın sürece aylık para yatırma limiti var bi de ıban yok

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
tosla var ama doğrulamadığın sürece aylık para yatırma limiti var bi de ıban yok
tosla kötü bence bazı şeyler için herhangi bir banka hesabından tosla hesabına 1 tl atman gerekiyordu diye hatırlıyorum tek güvenilirliği akbanka ait olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
Kimlik yenilemesi maks 1 saat o da sıra olursa kimlik gelince paparayı 10 dkda kuruyor zaten
1 hafta işlenme süresi annemin kimliğini yenilediği m'de 1 hafta kimlikte foto yok olarak gözükmüştü

Top Bottom