Neler Yeni

QP güvenilir bir yer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Çakırcı
internette aradığımda 3 pound yani 1.5 kg gözüküyor almasan çok bir sıkıntı yaşamazsın ama alman tabii ki daha yararına olur böyle bir sistem almışken al yanında kafan rahat olsun

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yusuf Kaplan
Baktım sisteme teşekkür ederim öneri için. Pny marka hiç bilmiyorum. İyidir ama sonuçta çipi Nvidia veriyor.
Anakart ve kasa değişimi ile mailden total maliyetini soracağım. Fiyata göre bilgilendirme yapacağım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

internette aradığımda 3 pound yani 1.5 kg gözüküyor almasan çok bir sıkıntı yaşamazsın ama alman tabii ki daha yararına olur böyle bir sistem almışken al yanında kafan rahat olsun
Ben de düşünüyorum almayı. Hem de güzel durur kasa içinde.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
burak
Baktım sisteme teşekkür ederim öneri için. Pny marka hiç bilmiyorum. İyidir ama sonuçta çipi Nvidia veriyor.
Anakart ve kasa değişimi ile mailden total maliyetini soracağım. Fiyata göre bilgilendirme yapacağım. Teşekkür ederim.

Ben de düşünüyorum almayı. Hem de güzel durur kasa içinde.
Rica ederim ekran kartına asus özelleştirmesi yapabiliyorsunuz ve yine daha uygun oluyor sanıyorum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yusuf Kaplan
Rica ederim ekran kartına asus özelleştirmesi yapabiliyorsunuz ve yine daha uygun oluyor sanıyorum
Burada gözükmüyor ama galiba mailde değişim isterim. Yaparlar. Asus olsa daha iyi olur. Eski ekran kartimda Asus hiçbir sorun yaşamadım.

Ekler

• Screenshot_2024-07-24-15-34-05-769_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-24-15-34-05-769_com.android.chrome.jpg
    377.2 KB · Hit: 4

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
burak
Burada gözükmüyor ama galiba mailde değişim isterim. Yaparlar. Asus olsa daha iyi olur. Eski ekran kartimda Asus hiçbir sorun yaşamadım.
Hocam benim hatam sizin sistemden aklımda kalmış ekran kartında özelleştirme görünmüyor dediğiniz gibi mailden bi fiyat alın mantıklıysa yaparsınız

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam benim hatam sizin sistemden aklımda kalmış ekran kartında özelleştirme görünmüyor dediğiniz gibi mailden bi fiyat alın mantıklıysa yaparsınız
Sordum cevap gelince buraya da yazarım.

• Beğen
Reaksiyonlar: agno

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yusuf Kaplan
Cevap geldi pny markasiyla 87700. Asus ile birlikte 95000 oluyor. Önceki sistem 99000 olmuştu.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Baran Kut
Ben derim ki Asus seç. Pny kartları güç olarak limitli diye biliyorum.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yusuf Kaplan
Pny iyi markadır fazla para vermene değmez
Önceki alacağım da asus ama 4-5k daha fazlaydi. Şuan bulduğum sistem tamamen aynı. Sadece psu değişik. Diğeri asus rok bu fsp. Onun dışında parçalarda değişiklik yok. Bu yüzden Asus almayı tercih edeceğim. Asus daha güven veriyor bana. Tabi ki diğer kart kötü demiyorum. Kullanmadim Hiç marka olarak. O yüzden Asus bildiğim kullandığım marka.

Ben derim ki Asus seç. Pny kartları güç olarak limitli diye biliyorum.
Asus tercih edeceğim. Limitim 100k en iyisi olsun diye girdim sistem işine. Asus tercihi daha mantıklı oluyor

İyi yine de 4bin az değil pny ya da asus seçmek de sana kalmış artık
Asus alacağım. O aradaki 4k farkı başka şekilde değerlendirmek istiyorum. Belki kasa içine extra fan alırım veya ekran kartı aparatı düz durması için vs vs. Bakacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,633
Üyeler
150,315
Son üye
alpha1610
Top Bottom