Neler Yeni

Yardım Mercedes A180 D Sedan 1.5 T 2020 vs Kia Sportage 1.6 T (2023)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
Merhaba,

Birkaç ay sonra başlıkta yazdığım iki model arasından bir seçim yaparak araç almayı istiyorum.

Mercedes konfor, prestij ve dizel olacağından az yakacağını düşündüğüm, ama aynı zamanda kücük olduğunu düsündügüm bir araç. Bu arada cocugumuz yok evliyim.

Kia büyük rahat geniş ama benzinli olduğundan cok daha fazla yakacağını, içinde de sanki ekranları vs daha büyük geniş bir araç gibi geliyor.

Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Muhammed emin efe
Merhaba,

Birkaç ay sonra başlıkta yazdığım iki model arasından bir seçim yaparak araç almayı istiyorum.

Mercedes konfor, prestij ve dizel olacağından az yakacağını düşündüğüm, ama aynı zamanda kücük olduğunu düsündügüm bir araç. Bu arada cocugumuz yok evliyim.

Kia büyük rahat geniş ama benzinli olduğundan cok daha fazla yakacağını, içinde de sanki ekranları vs daha büyük geniş bir araç gibi geliyor.

Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
Maaşın kabarık değilse Mercedes masrafına yetişemezsin bilgin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maaşın kabarık değilse Mercedes masrafına yetişemezsin bilgin olsun.
Teşekkürler öncelikle cevap için, nasıl masraflar açabilir 2020 model ve 50 bin km altına bakıyorumda, kaç km ye kadar sorunsuz kullanabilirim aşağı yukarı

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Muhammed emin efe
Teşekkürler öncelikle cevap için, nasıl masraflar açabilir 2020 model ve 50 bin km altına bakıyorumda, kaç km ye kadar sorunsuz kullanabilirim aşağı yukarı
Hocam masraftan kastım şu tabii bakım maliyetleri diğer araçlardan fazla olacaktır ama en ufak parça değişimi bile size büyük maliyetler açar. Allah korusun ufak bir kazada masrafı büyük olur. Mecbur alırkende bunu düşünmek lazım. Bütçe sorunu yoksa alınır ama eğer orta bütçeli biri iseniz biraz daha giriş seviye ama yeni kasa araç öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlıyorum çok çok teşekkürler

Top Bottom