Neler Yeni

Şok Market PS5 Slim Garanti Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Merhaba dostlar Şok markete PS5 slim Cdli ve Digital version geliyormuş garanti olayını anlayamadım Bilkom garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi bilen var mı ? Daha önce bu ve benzeri marketlerden alışveriş yapan oldu mu ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba dostlar Şok markete PS5 slim Cdli ve Digital version geliyormuş garanti olayını anlayamadım Bilkom garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi bilen var mı ? Daha önce bu ve benzeri marketlerden alışveriş yapan oldu mu ?
Bilkomdur büyük ihtimal.

YazılımKafa

80+ Silver
Bilkomdur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen amazonda indirimdeydi keşke ordan alsaydın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta şahsen bence en iyisi yurtdışı ürünü almak. Sırf garanti için 8 9 bin lira fazla vermek bana mantıklı gelmiyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Garantiyi bu kadar takma ben Dubai den almıştım 13.500TL ye geldi daha bir sorun yok olsa bile bir tane daha alsam yine kardayım resmen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takip edemiyorum piyasayı o yüzden haberim yoktu. Bilkom garantisine taktim kafayi

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam broşürü atabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Evet bunu gördüm de bir tık pahalı değil mi Akakçe'ye göre? Ben daha uyguna geliyor da ben başka broşürü gördüm sandım.
Bilkom garanti mevzusundan dolayı şoka bakıyorum ben ama kesinde bilkom garantisi mi bilmiyorum akakce vb sitelerde hep ithalatçı garantili degil mi ?

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Garantiyi bu kadar takma ben Dubai den almıştım 13.500TL ye geldi daha bir sorun yok olsa bile bir tane daha alsam yine kardayım resmen.
Garanti mevzusunda bu arkadaşa katılıyorum ben de bir arkadaş ile Londra'dan getirtmeyi düşünüyorum.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229