Neler Yeni

Mailime you have been hacked mesajı geldi

metehan47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Metehan Çelik Yılmaz
arkadaşlar gece 00.01 de mailime kendi mailimden bu mesaj başlığı altında up uzun dolandırıcı mesajı geldi normalde mail başka bir epostadan gelse umursamaz geçerdim lakin birisi benim epostamdan bana bu maili göndermiş yani epostama girmeyi başarmış bir sıkıntı olur mu olursa ne yapabilirim ?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,225
İsim
mehmet demirel
arkadaşlar gece 00.01 de mailime kendi mailimden bu mesaj başlığı altında up uzun dolandırıcı mesajı geldi normalde mail başka bir epostadan gelse umursamaz geçerdim lakin birisi benim epostamdan bana bu maili göndermiş yani epostama girmeyi başarmış bir sıkıntı olur mu olursa ne yapabilirim ?
googleden ip isini talep edin kaspersky ile taratin ilaha bir iletişim birakmiştir ona u videolari atin

metehan47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Metehan Çelik Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,225
İsim
mehmet demirel
bunu yapan kişinin ipsini microsofttan nasıl isteyeceğim ?
hotmailmi mailiniz microssoftu arayip talep ediliyor galiba gmail osaydi destege yazınca hemen tum cihazlarin listesini bile veriyorlar fakat hotmailde bilmiyorum

metehan47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Metehan Çelik Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hotmailmi mailiniz microssoftu arayip talep ediliyor galiba gmail osaydi destege yazınca hemen tum cihazlarin listesini bile veriyorlar fakat hotmailde bilmiyorum
apple cihazımda da kullanıyor olduğum mailime geldi mesaj outlook hesabı yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,832
Üyeler
152,971
Son üye
pekiburak
Top Bottom