Neler Yeni

mazda rx7 ile mazda rx8 takası mantıklımı

sorgucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Salih Emin
mazda rx7 bende arkadaşım mazda rx8 var takas yapalım diyo mantıklımı sizce

Mert

80+ Silver
Kesin yaşanmıştır diyorum.

Bu araçlara birkaç gün sahip olmuş biri rotary motor ve dikkat gerektiren noktalarını bilir, kendi kararını kendi verir.

Düzenleme: Anasayfadan geldiğim için fark etmemiştim fakat konu, hobi sekmesine açılmış. Hot Wheels aracından falan mı bahsediyoruz?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Kesin yaşanmıştır diyorum.

Bu araçlara birkaç gün sahip olmuş biri rotary motor ve dikkat gerektiren noktalarını bilir, kendi kararını kendi verir.

Düzenleme: Anasayfadan geldiğim için fark etmemiştim fakat konu, hobi sekmesine açılmış. Hot Wheels aracından falan mı bahsediyoruz?
Evet hot wheelstan bahsediyor arkadas.
mazda rx7 bende arkadaşım mazda rx8 var takas yapalım diyo mantıklımı sizce
Ya bana kalirsa ikiside cok guzel arabalar ve ikisine de sahibim. RX7 karaborsada biraz daha pahaliya satiliyor sanirim. Ondan dolayi birebir takas pek degmeyebilir deger acisindan ama sen rx8i daha fazla seviyorsan bir sey diyemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bana kalirsa ikiside cok guzel arabalar ve ikisine de sahibim. RX7 karaborsada biraz daha pahaliya satiliyor sanirim. Ondan dolayi birebir takas pek degmeyebilir deger acisindan ama sen rx8i daha fazla seviyorsan bir sey diyemem.
Gerci biraz bakindim da bugun olan izdihamdan sonra her yer rx7 dolmus ve 250 ye birakan pek cok kisi var ondan dolayi birebir takas yapip kendin dolap vb uzerinden rx7 alabilirsin geri eger ki butcen varsa. Bana gore rx7 daha guzel ama sana kalan bir durum sahsen yerinde olsam takas yapmazdim.

sorgucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Salih Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerci biraz bakindim da bugun olan izdihamdan sonra her yer rx7 dolmus ve 250 ye birakan pek cok kisi var ondan dolayi birebir takas yapip kendin dolap vb uzerinden rx7 alabilirsin geri eger ki butcen varsa. Bana gore rx7 daha guzel ama sana kalan bir durum sahsen yerinde olsam takas yapmazdim.
bim e gelmişti arkadaşım alamadı ben aldım şuan çok kararsız kaldım

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
CesarVialpando

sorgucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru