Neler Yeni

Ryzen 5 7600X Soğutucu Önerisi Ayrıca Dram Çok Önemli Bir Hususmu?

fraude53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Herkese iyi forumlar arkadaşlar toplamış olduğum bu sisteme birde soğutucu önerisi almak istedim ayrıca ssd de dram bulunmaması ileride ki deneyimimi çok etkilermi varsa bildiğiniz başka bir ssd önerir misiniz??
Ekran Alıntısı.PNG

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
ayrıca ssd de dram bulunmaması ileride ki deneyimimi çok etkilermi
Hayır sadece ayrı olarak sıfır ssd alırken dikkat ediyoruz veya sistemde varsa seçiyoruz, çoğu sistemde dramli ssd seçeneği bulunmuyor ve çoğumuz normal dramsiz ssd kullanıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar toplamış olduğum bu sisteme birde soğutucu önerisi almak istedim
Bunlardan birisini almalısın, Thermalright Peerless Assassin alabilirsen süper olur.
Thermalright Burst Assassin
Thermalright Peerless Assassin

varsa bildiğiniz başka bir ssd önerir misiniz??
Bu sistemde ekran kartı yok, bilerek mi APU sistem alıyorsun anlamadım?

fraude53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır sadece ayrı olarak sıfır ssd alırken dikkat ediyoruz veya sistemde varsa seçiyoruz, çoğu sistemde dramli ssd seçeneği bulunmuyor ve çoğumuz normal dramsiz ssd kullanıyoruz.

Bunlardan birisini almalısın, Thermalright Peerless Assassin alabilirsen süper olur.
Thermalright Burst Assassin
Thermalright Peerless Assassin

Bu sistemde ekran kartı yok, bilerek mi APU sistem alıyorsun anlamadım?
Bilgilendirme için sağol, işlemciyi güçlü tutmak istediğimden apu topladım ilerde 4060 gibi bir ekran kartı ekliyeceğim ayrıca 120mm soğtucu yeticekmi forumlardakiler genellikle 240 veya 360mm sıvı soğutma tercih etmek gerektiğini söylemiş

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
Bilgilendirme için sağol, işlemciyi güçlü tutmak istediğimden apu topladım ilerde 4060 gibi bir ekran kartı ekliyeceğim ayrıca 120mm soğtucu yeticekmi forumlardakiler genellikle 240 veya 360mm sıvı soğutma tercih etmek gerektiğini söylemiş
Sallamışlar o kadar ısınan bir işlemci değil. Thermalright Peerless Assassin yeterli. Apu sistem toplamaktan pek anlamıyorum ama gözüme f/p gözükmedi. Parçaları farklı farklı yerlerden en ucuz neredeyse oradan alsan daha iyi.

fraude53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sallamışlar o kadar ısınan bir işlemci değil. Thermalright Peerless Assassin yeterli. Apu sistem toplamaktan pek anlamıyorum ama gözüme f/p gözükmedi. Parçaları farklı farklı yerlerden en ucuz neredeyse oradan alsan daha iyi.
Akakçeden bakınca 20.200 lere falan denk geliyor 300 tl montaj parası pek bir şey değişmiyor yani amacım ileride 4060 4070 falan takarsam yanıda güçlü bir işlemci bulunsun

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
Akakçeden bakınca 20.200 lere falan denk geliyor 300 tl montaj parası pek bir şey değişmiyor yani amacım ileride 4060 4070 falan takarsam yanıda güçlü bir işlemci bulunsun
23.600'e 7500F + 7600 bir sistem al bence, tabi bütçen yetiyorsa.

Top Bottom