Neler Yeni

Yardım Xbox Wireless Controller, 9. Nesil almayı düşünüyorum ama çok pahalı.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Kadir Efe Ulusoy
msi gc30 v2 al veya gc20 v2 gc20 kablolu gc30 kablosuz gc30 ölü nokta- titreşimde daha iyi msidan

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Kaan Çiflikoğlu
https://www.amazon.com/dp/B0C2V6JLNJ?th=1&psc=1
Amazonda 2c modeli ile normal c hali ayni fiyatta nedenini anlamadim ama 2c nin stogu yok stogunu bekleyeyimmi yokse sendeki c modeli olani alayimmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet en iyisi xbox 9.nesil controller bunlarin elite halleride var ama onlar için paraya baya bi kıyman lazım benim param xbox 9.nesile yetmedigi icin 8bitdo ya bakıyorum 8bitdo alicam ama ultimate 2c halinin stogu yokmus onu bekliyorum bi alayim kullanip sanada yazarım eger paran az ise paran varsa direk xbox 9.nesil controller alabilirsin
para varda kararsız kaldım şuanlık bekliyorum

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
para varda kararsız kaldım şuanlık bekliyorum
ben araştırdım baya ama kargolamada filan genel olarak sıkıntı oluyor yok biri kullanılmış çıkmış diğerinin pillerini değişmişler diğerinin paketi yırtık gelmiş ondan dolayı gidip mağazadan almak daha iyi hem mağazada almadan önce testte edebilirisin itopya ya gidebilirsen biraz pahalı internete göre ama garantili ürün öyle düşün sonra vatan var oda aynı pahalı internete göre başka mağazalarda bulursan onlarada bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hikmet Sayım
Şuan en iyisi o ama farklı alternatifler de var tabi, garantisi var mis gibi hem tek eksiği pil.
Pili sıkıntı etmeye gerek yok bunlar için özel bataryalar var şarj edilebilir onlar mis gibi oluyor ben de Series S kullanıcısıyım bir kaç defa pc de kullandığım oldu 10 numara kol bu arada.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Selim
Pili sıkıntı etmeye gerek yok bunlar için özel bataryalar var şarj edilebilir onlar mis gibi oluyor ben de Series S kullanıcısıyım bir kaç defa pc de kullandığım oldu 10 numara kol bu arada.
Ekstra masraf oluyor hocam dongle + pil yoksa tabi sıkıntı değil.

Flippy

80+
8bitdo nun bu versiyonun şarj docklı olanını kullanıyorum. Oldukça güzel ve kaliteli hissettiriyor. Biraz daha bütçen varsa bu versiyonun şarj docklı olanını alabilirsin ali expressten
Merhaba, bende 8BitDo Ultimate Bluetooth yani şarj istasyonlu beyaz modelini amazon germany üzerinden aldım ve yolda birkaç güne gelecek. Ürün hakkında fikirlerinizi belirtir misiniz? PC için aldım çünkü güncel fikir almam iyi olabilir.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Merhaba, bende 8BitDo Ultimate Bluetooth yani şarj istasyonlu beyaz modelini amazon germany üzerinden aldım ve yolda birkaç güne gelecek. Ürün hakkında fikirlerinizi belirtir misiniz? PC için aldım çünkü güncel fikir almam iyi olabilir.
Ben ali expressten hall effect olan versiyonunu aldım. Hikayeli ve yarış tipi oyunlarda kullanıyorum. Hassasiyetinden oldukça memnunum, ergonomi olarak benim elime bi tık küçük geldi ama sıkıntı çekmedim alıştıktan sonra. Oynadığım oyunlarda gecikme vs ya da bi takılma sinyal kaybı yaşamadım. Yaklaşık 3 metre mesafeden kullanıyorum. Oldukça memnunum yani şikayetçi olduğum hiçbir yönü yok.

Flippy

80+
Ben ali expressten hall effect olan versiyonunu aldım. Hikayeli ve yarış tipi oyunlarda kullanıyorum. Hassasiyetinden oldukça memnunum, ergonomi olarak benim elime bi tık küçük geldi ama sıkıntı çekmedim alıştıktan sonra. Oynadığım oyunlarda gecikme vs ya da bi takılma sinyal kaybı yaşamadım. Yaklaşık 3 metre mesafeden kullanıyorum. Oldukça memnunum yani şikayetçi olduğum hiçbir yönü yok.
Teşekkür ederim, bende o modelini aldım haftaya geliyor bakalım deneyimleyip göreceğiz.

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
Teşekkür ederim, bende o modelini aldım haftaya geliyor bakalım deneyimleyip göreceğiz.
bende aldım benimde yarın yada ondan sonraki gün gelicek buraya yazarım nasıl olduğunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,868
Üyeler
153,954
Son üye
Anıl Keleş
Top Bottom