Neler Yeni

Realme gt 2 pro alınır mı?

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Merhabalar şuan galaxy a23 kullanıyorum artık çok donmaya başladı 2. El 12 13k arasi telefon arıyordum ve çok iyi bi fiyata gt 2 pro buldum 12k civarına 8 ay garantisi devam ediyor ama güncelleme desteği sanırsam 2025 ocakta bitecek bu sorun olurmu olmazsa almayı düşünüyorum başka alternatiflere açığım şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhabalar şuan galaxy a23 kullanıyorum artık çok donmaya başladı 2. El 12 13k arasi telefon arıyordum ve çok iyi bi fiyata gt 2 pro buldum 12k civarına 8 ay garantisi devam ediyor ama güncelleme desteği sanırsam 2025 ocakta bitecek bu sorun olurmu olmazsa almayı düşünüyorum başka alternatiflere açığım şimdiden cevaplarınız için teşekkürler
O bütçede 2. el Samsung S21 veya 2. el iPhone 11 almanız daha iyi olur.

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçede 2. el Samsung S21 veya 2. el iPhone 11 almanız daha iyi olur.
Hocam o fiyata temiz s21 bulmak çok zor 11 sevmiyorum 720p ekran 60hz batarya kötü cevabınız yinede teşekkür ediyorum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,136
İsim
Hamza Ziya Üstün
Temizse al geç hocam. Gt2 pro kullanıyorum ve aşırı memnunum. 2k ekran, 65w hızlı şarj, her ne kadar problemli olsa da ucuza 8 gen 1, premium malzeme kalitesi ve çok güzel kamera. Daha ne isteyebilirsin ki

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Temizse al geç hocam. Gt2 pro kullanıyorum ve aşırı memnunum. 2k ekran, 65w hızlı şarj, her ne kadar problemli olsa da ucuza 8 gen 1, premium malzeme kalitesi ve çok güzel kamera. Daha ne isteyebilirsin ki
Evet hocam bende öyle düşündüm fiyatida gayet uygun ama arkadaş s21 fe onerince bi kararsız kaldım telefondan memnunmusunuz peki hocam toz ve suya karşı sertifikası olmaması kötü olmuş ve güncelleme desteği bitince bi sorun cikarirmi sizce

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,136
İsim
Hamza Ziya Üstün
Güncelleme benim için bir problem değil. Zaten androidde 2-3 sürüm çok da fazla bir fark değil. Toz ve su sertifikası da yine suya sokmadığın müddetçe problem olmaz. Toz ve su dayanıklılığının olduğunu ancak sertifikasını almadıkları şeklinde birkaç yerden okumuştum ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Kamerası Realme GT 2 Pro'dan daha iyi. Ve Andorid 15 alıcak.
Evet hocam onu farkettim incelerken internette ama çok fotoğraf çeken biri değilim kamerasının bana yeterli olabileceğini düşündüm gt 2 pronun. başka fark attığı bi yön yoksa s21fe nin gt 2 pro almayı düşünüyorum

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,136
İsim
Hamza Ziya Üstün
Kamerası Realme GT 2 Pro'dan daha iyi. Ve Andorid 15 alıcak.
Gt2 pro da android 15 alacak ve kamera olarak daha iyi denemez. Bir kuzenimin düz s21 iyle karşılaştırdığımız zaman ikimiz de gt2 pronun kamerasının bir tık daha iyi olduğu hakkında hemfikirdik. Kamera kontrastı bazen abartabiliyor ancak yine de 21fe ile karşılaştırınca 21fe daha iyi denemez.

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Güncelleme benim için bir problem değil. Zaten androidde 2-3 sürüm çok da fazla bir fark değil. Toz ve su sertifikası da yine suya sokmadığın müddetçe problem olmaz. Toz ve su dayanıklılığının olduğunu ancak sertifikasını almadıkları şeklinde birkaç yerden okumuştum ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum
Yani benim içinde çok sıkıntı değil sadece aldigim zaman beni 3 4 yıl götürse yeter. O denileni bende duymuştum hocam. Sizin öneriniz s21fe yerine gt 2 pro yani değil mi

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,136
İsim
Hamza Ziya Üstün
Çok daha iyi hocam. Sadece ekran ve işlemci farkı için bile alınır.

Top Bottom