Neler Yeni

Yardım IPHONE 11 vs IPHONE XS MAX

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Dwayne Rolly
senin yaşayıp yasamaman önemlimi? genele bakacaksın dostum. yorumlarında baya iyi adam android istemiyor android al daha iyi diyorsun evet o fiyata daha iyisi var ama almak istemiyor? emoji spama bakarsak cokta senle uğrasmaya gerek yok sanki.
kardeşim okumakla ilgili büyük sorunlarınız var andorid önermedim okumayı ogren sonra tartısalım hadi abisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilimsel bir şey olsaydı Android'te de olurdu, Android'te olmuyor bu durum. Tabii ki dengesiz voltaj vb durumlar performansı etkiler ancak pil %80'lere düşünce de voltaj sapıtmaz😊
sorsan herkes telefoncu bataryası ölü bilgisayarı şarja baglasanda aynı performansla calısır pilin tek yaptıgı şarjı götürmek

eravinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eray
2.elden test ederek alacagım hocam yenilenmise karsıyım

Tamamdır hocam teşekkürler 11 bakıyım birazda
hocam yalnız zaten x serisi oled ekran kullandığından 11in ekranından daha iyi bir deneyim alırsınız üstelik ekran kasa oranı daha daha yüksek ve kalınlığı daha ince bir tel olduğundan daha premium 11e göre

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Dwayne Rolly
tamam emoji spam -18 dostum hadi işine :)
noldu zorunamı gitti abisi geçen gün açmış hesabı iş koyuyo yanlıs bilgi vermişler sana sende baskasına yanlıs bilgi vermeye devam et şeyde dersin şimdi apple ekranı andoridden daha iyi diye

hocam yalnız zaten x serisi oled ekran kullandığından 11in ekranından daha iyi bir deneyim alırsınız üstelik ekran kasa oranı daha daha yüksek ve kalınlığı daha ince bir tel olduğundan daha premium 11e göre
ekran istiyorsa samsung alsın satarken sorun yaratabilir o telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
stongerdremurr
noldu zorunamı gitti abisi geçen gün açmış hesabı iş koyuyo yanlıs bilgi vermişler sana sende baskasına yanlıs bilgi vermeye devam et şeyde dersin şimdi apple ekranı andoridden daha iyi diye
işine bakmak yerine yazıyor musun ay kıyamam yazık -18

ondan mı xsmax önerdim ne gereksiz herifsin be

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
stongerdremurr
yazık yazmış birde güzel kız
gece gece güldürdüğün için teşşekürler xD bende kasmadı demende ayrı gülünçtü zaten. Cidden boşuna yaşıyorsun ne kadar toxic bir kisilik bu alınganlık desen neyse gece gece boş bir insanla uğrasamam hala insan diyorum pardon cocuk.

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
emre kocakaya
Bilimsel bir şey olsaydı Android'te de olurdu, Android'te olmuyor bu durum. Tabii ki dengesiz voltaj vb durumlar performansı etkiler ancak pil %80'lere düşünce de voltaj sapıtmaz
Doğrudur hocam. Sadece bataryadan kaynaklı olmasa da ben de daha önce yazan arkadaşlar gibi 3-4 yıldan sonra kullandığım iphonelarda kasma başladığını fark ettim. 2 seferde de bataryayı yenilediğim zaman bu sorun düzeldi belki de benim kullandığım cihazların gerilim kontrolunde sorun vardır. Tesadufen olmustur bilemem tecrübelerimi paylasmak istedim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar sorum başlıkta 1 sene götürse yeter güncellemeyle işim yok instagram ve kamera performansı için istiyorum 2.el alacagım Android onermezseniz sevinirim
Xs Max derdim ben hala o kamera tasarımına hastayım.

Top Bottom