Neler Yeni

adımı karalamaya çalışan eski sevgilimi rezil ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
yağzel arat
merhaba arkadaşlar ben eski sevgilim le 1 buçuk ay önce ayrıldım ve geçen günlerde karşılaştık ondan 1 gün sonra priv hesabıma istek atmış görmezden geldim 1 buçuk hafta sonra soru işareti attım neden istek attı diye ve bana helal lik almak için dedi bende etmiyorum helal dedim ve birden bana hakaretler etmeye adımı lekelemeye çalıştı ve ben onun telefonunda önceden başka bir kızdan istediği bir kaç fotoğrafı görmüştüm ve bana arkadaşımın demesine rağmen arkadaşı yalanladı ve onları söylememe rağmen hala yalanladı ben kendimi sana dokundurmadım diye kudurdun demeye başlayınca ben gerçekten insanın düşmanına söylemiyeceği şeyleri söylemeye başladı bana ve ben en sonunda hiç bir zaman para konuşmayı sevmezken ben ona paran yoktu ben para verdim sana dedim ve bana 'enayinin gider ayak parasını yedim paran varmı atım ibana' demeye başladı ve bende itiraf da görürsün bunları diyince biraz korktu ve engelledi benmde hemen şehrimizin itiraf sayfalarına paylaştım yazdıklarını ve baya bir tepki aldı yaklaşık 7 binden fazla kişiye rezil oldu ve bir gün sonra yani dün anneme yazmış boyundan büyük işlere karışmasın diye ve anneme yazdıkalrının hepsini okuttum anneme hala yazıklarının hepsini okutmadı eminim demiş ve hesabımı kapatmış demiş attırdığı itiraflardaki kişiler hep t*cizci diye şikayet etmiş ve hesabının ismini değiştirmiş ve bu olaylar dün oldu şuan daha fazla itiraf hesaplaarına paylaşmayı düşünüyorum siizce yapmalımıyım gerçekten iyice bir rezl olmayı hak etti çünkü

Pukiina

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar ben eski sevgilim le 1 buçuk ay önce ayrıldım ve geçen günlerde karşılaştık ondan 1 gün sonra priv hesabıma istek atmış görmezden geldim 1 buçuk hafta sonra soru işareti attım neden istek attı diye ve bana helal lik almak için dedi bende etmiyorum helal dedim ve birden bana hakaretler etmeye adımı lekelemeye çalıştı ve ben onun telefonunda önceden başka bir kızdan istediği bir kaç fotoğrafı görmüştüm ve bana arkadaşımın demesine rağmen arkadaşı yalanladı ve onları söylememe rağmen hala yalanladı ben kendimi sana dokundurmadım diye kudurdun demeye başlayınca ben gerçekten insanın düşmanına söylemiyeceği şeyleri söylemeye başladı bana ve ben en sonunda hiç bir zaman para konuşmayı sevmezken ben ona paran yoktu ben para verdim sana dedim ve bana 'enayinin gider ayak parasını yedim paran varmı atım ibana' demeye başladı ve bende itiraf da görürsün bunları diyince biraz korktu ve engelledi benmde hemen şehrimizin itiraf sayfalarına paylaştım yazdıklarını ve baya bir tepki aldı yaklaşık 7 binden fazla kişiye rezil oldu ve bir gün sonra yani dün anneme yazmış boyundan büyük işlere karışmasın diye ve anneme yazdıkalrının hepsini okuttum anneme hala yazıklarının hepsini okutmadı eminim demiş ve hesabımı kapatmış demiş attırdığı itiraflardaki kişiler hep t*cizci diye şikayet etmiş ve hesabının ismini değiştirmiş ve bu olaylar dün oldu şuan daha fazla itiraf hesaplaarına paylaşmayı düşünüyorum siizce yapmalımıyım gerçekten iyice bir rezl olmayı hak etti çünkü
Ne kadar uğraşırsan uğraş kız halk arasında şey derler pelinsuluğunu yapacağı için buda kısır bir döngüye dönecek sen ondan o senden sonra bir daha o sonra bir daha sen. Haklı olan sensin ama uğraşma daha fazla derim. Çünkü kız eğer anlatman gibiyse başına iş açar durur hiç gereği yok. Allah'ından bul de geç hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
yağzel arat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne kadar uğraşırsan uğraş kız halk arasında şey derler pelinsuluğunu yapacağı için buda kısır bir döngüye dönecek sen ondan o senden sonra bir daha o sonra bir daha sen. Haklı olan sensin ama uğraşma daha fazla derim. Çünkü kız eğer anlatman gibiyse başına iş açar durur hiç gereği yok. Allah'ından bul de geç hocam
knk sanırım sen beni erkek sandın ben kızım

Pukiina

80+ Bronze
knk sanırım sen beni erkek sandın ben kızım
Reis özür dilerim shwksjpqhs. O zaman o erkek pelinsuymuş. Dediğimi bide öyle düşün. Bu olaylar bu ara erkeklerin başına geldiği için forum sitelerinde benzerlerini okudum bünye de alışkanlık yaptı galiba kusura bakma tekrardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak da söylemem gerekirse bence senden alacağı dersi almış o yüzden uğraşmaya değmez. Vur tekmeyi gitsin.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,138
İsim
Lokman Doğan

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,339
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İki kişi arasındaki konu 3. kişiyle paylaşılmamalı, sen 7000. kişiyle bile paylaşmışsın. Doğru olan engelleyip konuşmamak. Yanlış yapıyorsunuz.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Ne kadar kötü olursa olsun ne kadar suçlu olursa olsun, sen konuşmalarınız 3 kişiyle paylaşıyorsun, bu da kişisel aranız da ki veriye girer ve böyle bir şey yapmaya hakkın yok. Şikayetçi olursa büyük başın yanar bilgin olsun, karşı taraf ne kadar suçlu olursa olsun kendi lehine döndürürsün suçlu durumunu suçsuzken suçlu olursun ek olarak ceza yersin.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ad
1722051398086.png

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arjin bala
Kızım oha öyle bir anlatmışsın ki genellikle mağduru erkek olan bir durumu anlatmışsın.Ama ne kadar durum kötüye gitse de aranızdaki mevzuyu herkese yatman hoş bir şey değil.Maşallah da sen herifin yerine dam olmuşsun. Herife de çok şaşırdım pelinsuluğunu konuşturmuş. Bence yaptığını yapmışsın bırak çünkü o ayrılık acısından öyle yapmıştır büyük ihtimalle 😂

Kara*

80+ Silver
olum ne yasiyonuz la liseli gibi itiraf islerinde takiliyonuz dersini verdiysen gerisine karisma madem kizsin ortaminla soyle saglam bi dedikodusunu patlat kendine gelirsin hadi babacim vesselam

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
Witch hunting her zaman etiktir, yapıştır çekinme

Top Bottom