Neler Yeni

Yardım VGN VXE ATK75 Mekanik Klavye Driver'ı Çalışmıyor YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Windows güvenlik duvarından birkaç şey aktif etmiştim. Hangileri olduğunu bilmiyorum, aktif ettikten sonra yazılım hata vermeye başladı.
Yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum. Bu sorun uzun zamandır var.

Ekler

• driver.png
    driver.png
    115.9 KB · Hit: 36
  • driver2.png
    driver2.png
    387.2 KB · Hit: 31
  • driver3.png
    driver3.png
    366.1 KB · Hit: 34

akc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
akc
VGN ATK68 kullanıcısıyım çok rezil bir klavye üreticisi. Reklamlara kanıp aldım, iade edebiliyorsanız edin öte türlü bu sorunu çözsenizde sorunları bitmez bu klavyenin.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
VGN ATK68 kullanıcısıyım çok rezil bir klavye üreticisi. Reklamlara kanıp aldım, iade edebiliyorsanız edin öte türlü bu sorunu çözsenizde sorunları bitmez bu klavyenin.
hocam bende aynı klavye kullancısıym bi sorununu goremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows güvenlik duvarından birkaç şey aktif etmiştim. Hangileri olduğunu bilmiyorum, aktif ettikten sonra yazılım hata vermeye başladı.
Yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum. Bu sorun uzun zamandır var.
ben firmware update yaptıktan sonra yazılımına girememiştim

akc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
akc
hocam bende aynı klavye kullancısıym bi sorununu goremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben firmware update yaptıktan sonra yazılımına girememiştim
Bende direk klavye güç almadı 1 ay kullandıktan sonra, yurtdışında oldugumdan wraithe gönderemedim, göndersem yardımcı olurlardı büyük ihtimalle. Klavyenin PCB'sini açıp VCC ile GND arasında kısa devre yapıp düzeltmiştim. Çin forumlarında ve reddit'de aynı sorunla karşılaşan onlarca insan vardı. Demem o ki klavyenin fiziksel kalitesi güzel fakat firmware kalitesi kan ağlıyor.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Çağkan Çağlayan
Bende direk klavye güç almadı 1 ay kullandıktan sonra, yurtdışında oldugumdan wraithe gönderemedim, göndersem yardımcı olurlardı büyük ihtimalle. Klavyenin PCB'sini açıp VCC ile GND arasında kısa devre yapıp düzeltmiştim. Çin forumlarında ve reddit'de aynı sorunla karşılaşan onlarca insan vardı. Demem o ki klavyenin fiziksel kalitesi güzel fakat firmware kalitesi kan ağlıyor.
anladım öyle bi durum olursa wraithe yollarım yardımcı olucaklarını dusunuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunu çözebilen var mı yaşayıpta veya ne yapmam gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel: Programı kaldırdım şu an güncel sürümünü yükledim düzeldi 01.09.2024 01:58

Top Bottom