Neler Yeni

Mekanik klavye pişmanlığı

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Bir klavyeye bu kadar bütçe ayıramam ben dostum ama o ürünün dayanıklı olduğuna eminim o kadar para vermişsin sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle olacağını bilsem bende bu modeli alırdım
Dediğiniz klavye ck350 700tl imiş. Bende Asus'u 850tl'ye aldım 150tl'de para iadesi ile 700tl'ye geliyor. Ara sıra böyle kampanyalar oluyor. Özellikle itopya kasım indiriminde olabilir. İsterseniz bakın.

Lothrien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Acu
Dediğiniz klavye ck350 700tl imiş. Bende Asus'u 850tl'ye aldım 150tl'de para iadesi ile 700tl'ye geliyor. Ara sıra böyle kampanyalar oluyor. Özellikle itopya kasım indiriminde olabilir. İsterseniz bakın.
Ben 485 TL'ye almıştım 2020 yılında şuan satışı yok klavyenin CK 550 V2 adında bir klavye satılıyor şuan sanırım o modelin kronik sorunları sebebiyle satışı durduruldu bakalım eğer iade edebilirsem üstüne bir miktar koyup dediğiniz klavyeden denk getirebilirim belki indirim kovalayıp teşekkürler tavsiyeniz için

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İşletim sistemin ne?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
@Metshi adama bi çözüm yolu söylüyorum neye güldün?

Lothrien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Acu
CK350 zaten pek kaliteli bir model değil fakat aynı sorun yazınca yine random harfler basıyor sandım ben.
şuan klavyeden yazıyorum ne hikmetse W tuşu basıyor şuan ben bu klavyeyi servise gönderdiğimde sorun yok diyip gönderirler değil mi dünyadaki en şanssız insanlardan biriyim sanırım..

Top Bottom