Neler Yeni

wordpress bu tema iyi mi?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-11 201448.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-11 201448.png
    593.4 KB · Hit: 43

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByteNinja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orhun Bilge
50 ürün varsa kesinlikle değer site açmaya.
Ama WhatsApp'a yönlendirecek isen daha basit ve ücretsiz temalarda düşünebilirsiniz, yalnız bu linkini paylaştığın temada güzelmiş

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
50 ürün varsa kesinlikle değer site açmaya.
Ama WhatsApp'a yönlendirecek isen daha basit ve ücretsiz temalarda düşünebilirsiniz, yalnız bu linkini paylaştığın temada güzelmiş
hocam şimdi online olarak satın alınabilcek ürünler elektrikli şömineler , şömine yan malzemeleri. whatsapptan teklif olarak istediklerimde ağır ürünler ustanın montaj etmesi gerektiği ürünler yani gerçek şömine o yüzden teklif al gibi bi seçenek yapabilir miyim acaba oraya yani şunun gibi bir şeyden bahsediyorum
Ekran görüntüsü 2024-07-12 104847.png

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Wordpress de temanın html kısımlarına erişebilirsen yapabilirsin diye tahmin ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin buradan Wordpress temasının php html kısımlarına erişebilir az bir kod bilgin var ise oraların ismini değiştebilirsin ve link olarak wa.me/905333333333 olarak yönlendirebilirsin.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
Wordpress de temanın html kısımlarına erişebilirsen yapabilirsin diye tahmin ediyorum.

Örneğin buradan Wordpress temasının php html kısımlarına erişebilir az bir kod bilgin var ise oraların ismini değiştebilirsin ve link olarak wa.me/905333333333 olarak yönlendirebilirsin.
acaba erişebilir miyim o whatsapp otomatik mesaj kodunu biliyorum ama nasıl yerleştirebilirim acaba

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
<a href="https://wa.me/905XXXXXXXXX?text=Merhaba, web sitenizden ulaşıyorum; ">Tıkla Teklif Al</a>

Sitenin yedeğini almayı unutma.

Tema editörleri var elementör gibi.
Biraz zor işe benziyo ben öyle bi tema bulamaz miyim çift amaçlı multipurpose diye bi kategori gormustum acaba onlar olabilir mi?

Biraz zor işe benziyo ben öyle bi tema bulamaz miyim çift amaçlı multipurpose diye bi kategori gormustum acaba onlar olabilir mi?
Hem işte teklif alıncak hem de normal online satilcak

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Şuan anlatsam bile html php bölümlerinde yanlış bir şey silerseniz kayabilir görseller metinler o yüzden bir şey diyemiyorum hocam. Dediğiniz gibi temalar bulabilirsiniz. Temayı uygulamadan önce görüntüleyebiliyorsunuz zaten. Küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

CanerK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Caner Korkmazlı
Instagram
melalgrafi
Merhaba hocam, eklentiler ile yapabilirsiniz teklif al butonunu.
Tema olarak ise woodmart temasını öneririm wordpress te.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
Hocam sizle eskiden gorusmustuk degil mi , bu arada bugün bakacağım eklentiler kismina inşallah olur elemantorden denedim button elementini ama koyulmuyor sepete ekle kısmına

Hocam sizle eskiden gorusmustuk degil mi , bu arada bugün bakacağım eklentiler kismina inşallah olur elemantorden denedim button elementini ama koyulmuyor sepete ekle kısmına
Birde hocam beni anladiniz demi siz benim amacım sepete ekle kalksin yanina teklif al butonu gelsin bazi ürünlerde

Bu arada woodmart temasini aldim yukaridakini almadım

Son düzenleme:

KadirS01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kadir
50 ürün varsa, geliriniz de iyidir diye tahmin ediyorum. Uzman bir wordpressciyle kısa süreli bir iş anlasmasına gitmeniz hem profesyonelce hem daha stressiz olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Özgül
Merhaba İstediğiniz gibi düzenleme ve düzeltme yapılabilir bizim ile PM yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Top Bottom