Neler Yeni

Yardım video scheduler internal error hatası

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Bu hatayı hiç bir türlü çözemiyorum DDU ile sildim tekrar yükledim BIOS güncelledim ekran kartının ilk driverını kurdum son driverını kurdum hiç bir şekilde olmuyor APU kartıda oyunlarda çok yüksek fps vermediği için Nvidiayı kullanmak istiyorum ekran kartına bi şey yapmış olabilir miyim çözümü var mı ?
Ekran Kartı: Nvidia MX150

eren28tr

80+ Gold
Bu hatayı hiç bir türlü çözemiyorum DDU ile sildim tekrar yükledim BIOS güncelledim ekran kartının ilk driverını kurdum son driverını kurdum hiç bir şekilde olmuyor APU kartıda oyunlarda çok yüksek fps vermediği için Nvidiayı kullanmak istiyorum ekran kartına bi şey yapmış olabilir miyim çözümü var mı ?
Ekran Kartı: Nvidia MX150
mavi ekranmı alıyorsun?

eren28tr

80+ Gold
minidump dosyanı paylaşırmısın?

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
minidump dosyanı paylaşırmısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam şimdi fark ettim en son silmiştim ama silinmemiş duruyor driver aygıt yöneticisinde gözüküyor control panelde var ama bir oyunu yüksek performans diyip nvidia ile açtığımda donup kalıyor bilgisayar

eren28tr

80+ Gold

hocam şimdi fark ettim en son silmiştim ama silinmemiş duruyor driver aygıt yöneticisinde gözüküyor control panelde var ama bir oyunu yüksek performans diyip nvidia ile açtığımda donup kalıyor bilgisayar
bi dk hocam.

ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 555.85 sürücüsünü yükle ek olarak brave kullanıyorsun sanırım onu kaldır.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi dk hocam.

ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 555.85 sürücüsünü yükle ek olarak brave kullanıyorsun sanırım onu kaldır.
evet hocam brave kullanıyorum firefoxtan geçtim ne sıkıntısı varmış ki bravein

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji

eren28tr

80+ Gold
hocam ddu ile düzgün bir şekilde ekran kartı sürücüsünü kaldırdın değilmi ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldır son sürümü yükle
ayrıca sanırım modernflyouts programı var onu kaldır.

Top Bottom