Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaf kef
Benim de iptal etmişler hani 1000 liralık çekle birlikte Eylül'de yollayacaklardi bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samed
Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Mağdur olmamanız adına paranız hesabınıza aktarıldı. Ürün stoklara girdiğinde satın almış olduğunuz fatura tutarından işleminizi sağlayacağız bilgisi verildi. 1000 tl lik kuponda aynı şekilde verileceğinden söz etti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Yürek
Ben de şimdi müşteri hizmetleriyle görüştüm stoklarda olmadığı için iptal edildi dedi. Daha dün aradınız 1 Eylül de gönderim yapacaktınız dedim. Yine aynı şeyleri söyleyip durdu. Çok tuhaflar gerçekten.

BabaVoss7

80+ Silver
Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Mağdur olmamanız adına paranız hesabınıza aktarıldı. Ürün stoklara girdiğinde satın almış olduğunuz fatura tutarından işleminizi sağlayacağız bilgisi verildi. 1000 tl lik kuponda aynı şekilde verileceğinden söz etti.
Hangi numarayı arıyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Yürek
Ben şikayetvara şikayet yazdım bakalım geri dönüş alabilecek miyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaf kef
Beyler ben kodu aldım 1000 liralık birde iptaller sistemsel sıkıntıdanmış 31 ağustosta yeni kod yollayıp daha önce aldığımız fiyata tekrar alabilecekmisiz

afk4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Faruk Koç
Bana şimdi 2 tane SMS geldi. 1000 TL kupon tanımlamışlar ve 31 ağustosta kulaklık stoklara gelince aynı fiyattan alabileceğimizi belirtmişler

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Beyler ben kodu aldım 1000 liralık birde iptaller sistemsel sıkıntıdanmış 31 ağustosta yeni kod yollayıp daha önce aldığımız fiyata tekrar alabilecekmisiz
2 tane almıştım 2 tane kod verirler diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana şimdi 2 tane SMS geldi. 1000 TL kupon tanımlamışlar ve 31 ağustosta kulaklık stoklara gelince aynı fiyattan alabileceğimizi belirtmişler
Bana kod vermemişler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Yürek
Bana da 1000 TL kod göndermişler SMS olarak ve 31 Ağustosta stoğa gelince yine aynı fiyattan alabileceğim kod gönderilecekmiş ama o daha gelmedi.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Bana da 1000 TL kod göndermişler SMS olarak ve 31 Ağustosta stoğa gelince yine aynı fiyattan alabileceğim kod gönderilecekmiş ama o daha gelmedi.
Bana niye 1000TL kod gelmedi :( Mesajlar artarda mı geldi?

Top Bottom