Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

BabaVoss7

80+ Silver
Ya genelde sistem sabahları iptal gözüküyor ama bilemedim. Öğlen 1-2 hala aynı ise bende thh'ye başvuracağım. Kredi kartı ile aldığım tek çekim bu ay mesela ekstra fazla kart parası ödeyeceğim.
evet ama 11 civarı oldu bu saatlerde de gözükmüyordu yani. para iadeside cabası...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başvurun bakalımuzun bir süreç sizleri bekliyy
kaybedecek bişey yok şuanlık. zaten gelmeme ihtimaline göre almıştım ama iki buçuk hafta bekletip sonra arayıp gecikme için üzgünüz al sana 1000 tl kupon diyip ertesi gün dalga geçer gibi iptal olunca kusura bakmada insan kendini mal gibi hissediyor.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Ya genelde sistem sabahları iptal gözüküyor ama bilemedim. Öğlen 1-2 hala aynı ise bende thh'ye başvuracağım. Kredi kartı ile aldığım tek çekim bu ay mesela ekstra fazla kart parası ödeyeceğim.
Karta gönderilmiş para normalde sabahları öyle gözüküyordu bu sefer parayı da iade etmişler dün gece site bakımdaydı bir anda iptal vermişler tasarımı filan değişmiş siteninde.

Başvurun bakalımuzun bir süreç sizleri bekliyy
Sürsün süreceği kadar daha yeni Snrji ile sonuçlandı aldım hakkımı bu firmalarla uğraşa uğraşa yola getireceğiz başka yolu yok.

demiralay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Demiralay
ben de bu sabah müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. çok özür dileyerek 24 saat ile 48 saat içinde geri dönüş yapacaklarını, hatalı bir iptal işlemi olduğunu söylediler. ücreti tekrar karttan almayacaklarını ürünü yine aynı fiyattan satın almamı sağlayacaklarını söylediler. 48 saat içinde bir geri dönüş olmazsa thh başvurusu için sizlerden bilgi almam gerekecek. ilk defa böyle bir süreç yaşıyorum arkasını da bırakmak istemiyorum. iyi forumlar :coffee:

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mehmet Eyüp Atan
ben de bu sabah müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. çok özür dileyerek 24 saat ile 48 saat içinde geri dönüş yapacaklarını, hatalı bir iptal işlemi olduğunu söylediler. ücreti tekrar karttan almayacaklarını ürünü yine aynı fiyattan satın almamı sağlayacaklarını söylediler. 48 saat içinde bir geri dönüş olmazsa thh başvurusu için sizlerden bilgi almam gerekecek. ilk defa böyle bir süreç yaşıyorum arkasını da bırakmak istemiyorum. iyi forumlar :coffee:
Tamamdır haberdar et eğer yapmazlarsa bende SS ler filanda var bir konu açar topluca başvuru yaparız.

BabaVoss7

80+ Silver
Tamamdır haberdar et eğer yapmazlarsa bende SS ler filanda var bir konu açar topluca başvuru yaparız.
Valla ben yaptım olmadı geri çekerim böyle saçma sapan işmi olur. Alttan alttan iade etmeye çalışıyolar bence. Uğraşan alıyor upraşmayan kalıyor..

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,592
İsim
Oğuz Oğuz
Karta gönderilmiş para normalde sabahları öyle gözüküyordu bu sefer parayı da iade etmişler dün gece site bakımdaydı bir anda iptal vermişler tasarımı filan değişmiş siteninde.

Sürsün süreceği kadar daha yeni Snrji ile sonuçlandı aldım hakkımı bu firmalarla uğraşa uğraşa yola getireceğiz başka yolu yok.
Evet para iade edilmis karta. Bende ariyim bı.

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ata emir şimşek
Sanırım canlı desteği de kaldırmışlar di mi ? Arayıp konuşmak gerekiyor illaki

bados123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bahadır Şahin
Stoktan dolayı iptal etmişler, geri satın alım imkanı da sağlamayacaklarmış. THH'ye başvuracağımı bildirdim telefonda. Aramamız gerekiyordu (aramadılar iptal için) kısmını da eklediler

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Stoktan dolayı iptal etmişler, geri satın alım imkanı da sağlamayacaklarmış. THH'ye başvuracağımı bildirdim telefonda. Aramamız gerekiyordu (aramadılar iptal için) kısmını da eklediler
THH başvuralım o zaman illa zorla aldırıcaklar işi yokuşa sürüyorlar.

Şuan müşteri hizmetleri ile görüşüyorum. Yanıt veren kişi Allah Allah neden iptal edilmiş? diye şaşırdı. Cidden komediler.

Dostlar başvurun başvurmaya ama devlet bu tarz şirketlere dokunmuyormpek. Pazarama 2k monitör olayında gariptir ki haksız bulundum çünkü arkasında işbank var

Robius

80+ Bronze
Satıştan cayma olarak başvurun. İşin kötü yanı kazanırsanız ücreti havale yapmanız gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,156
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom