Neler Yeni

İnsanlar ozellikle kizlar neden boyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet köklü
18 yaaina girdim girecegim kendi ablam kardesim 14 15 yasinda olmustur sevgilisi oda babamdan gizli oldu sonrasinda birakti gitti ztn ne bulusuyorlardi ne adam akilli konusurdu 20 21 yasinda evlendi su an meslegini edindi cok iyi biri eside cok samimiyiz ve ne gezmeye ne artiye giderdi su anki gencler gibi kiz arkadaslari ile takilip gelirdi eger biri ile tekrar sevgili olsa evlenicek durumda ise birsey demezdik eskidende ama olmadi bende kucuk olduguma ram anlamazdim simdi daga evlenmemis ve gezer rozar sekuler bi ablam olsa hayat kadini diye tokat atargit derdim abla demezd giyinisi kisa sort vb. Asla olmadi oyle alisti kimse birsey diyemez babda sekuler kesim yobaz geliyor sekuler solcu araturkcu kisiler bana nasil sinirleniyorsa bende onlara sinirlenip cildiriyorum ve soyliyim ben sagcida degilim dindar olmak isterim ama su anki siyasi sag ve solada kufredip soverim iki tarafta guvenilir degil bunu soyliyim

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Mehmet emre börekçi
Tyt türkçeden daha zor bir paragraf olmuş beğendim(y)

18 yaaina girdim girecegim kendi ablam kardesim 14 15 yasinda olmustur sevgilisi oda babamdan gizli oldu sonrasinda birakti gitti ztn ne bulusuyorlardi ne adam akilli konusurdu 20 21 yasinda evlendi su an meslegini edindi cok iyi biri eside cok samimiyiz ve ne gezmeye ne artiye giderdi su anki gencler gibi kiz arkadaslari ile takilip gelirdi eger biri ile tekrar sevgili olsa evlenicek durumda ise birsey demezdik eskidende ama olmadi bende kucuk olduguma ram anlamazdim simdi daga evlenmemis ve gezer rozar sekuler bi ablam olsa hayat kadini diye tokat atargit derdim abla demezd giyinisi kisa sort vb. Asla olmadi oyle alisti kimse birsey diyemez babda sekuler kesim yobaz geliyor sekuler solcu araturkcu kisiler bana nasil sinirleniyorsa bende onlara sinirlenip cildiriyorum ve soyliyim ben sagcida degilim dindar olmak isterim ama su anki siyasi sag ve solada kufredip soverim iki tarafta guvenilir degil bunu soyliyim
bu yazıyı technopatta yazsan sana sonsuza dek ban atarlar olmadı evine mahkeme kağıdı yollarlar

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam Allah, Zeus, Brahma, hangisine inanıyorsan; lütfen onun için Türkçe öğren. Şimdi ablan açık giyindiği için sinirli misin? Anlamadım. Sağcı mısın solcu musun anlamadım. Tek anladığım: 18 yaşına girmek üzere olduğun. Doğum gününü şimdiden kutluyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet köklü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tyt türkçeden daha zor bir paragraf olmuş beğendim(y)
bu yazıyı technopatta yazsan sana sonsuza dek ban atarlar olmadı evine mahkeme kağıdı yollarlar
Dil uzmanı gelse ne yazdığını anlayamaz
Digorummi kisaca tam anlatamadim kusra bakmayin insanlarda genclerde edep kalmadi vereb verebe laiklik diyi pgecistiriyorlae bir baba yada bir kardes olsam kebdi kiz kardesim erkek kardesim yapsa cildiririm bana gore zina karakter bozuklugudur

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Satürn
cümleleri vermiş biz birleştiricez

Kara*

80+ Silver
birader 18 yaşındasın kafan emekli dayılar gibi çalışıyor yemin ederim, klasik şeyleri yazma buraya. yok gençlik bitti edep, namus, falan piyasada olan herkes bunları biliyor. tek kaldığında kafanda neler düşündüğünü biliyoruz yeme bizi :) boşuna burada gelip "yegen kızlar bitmiş yov" tarzı açıklamalar yaparken iki kere düşün.

Digorummi kisaca tam anlatamadim kusra bakmayin insanlarda genclerde edep kalmadi vereb verebe laiklik diyi pgecistiriyorlae bir baba yada bir kardes olsam kebdi kiz kardesim erkek kardesim yapsa cildiririm bana gore zina karakter bozuklugudur
evet abi zina karakter bozukluğu cidden haftada 4 kere zina yapıyorum ben

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,610
İsim
uwu
Top Bottom