Neler Yeni

Öneri geeky gk61 mi e-yooso z11 mi alınır

Ewir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sanctus
Bütçe
2000
Merhabalar şu anda gamepower ın overlord marka klavyesini kullanmaya çalışıyorum evet çalışıyorum çünki sanki temazsızlık var gibi sürekli klavyenin gücü kesilip yeniden geliyor birçiok yöntem denedim ama sonuç yok farklı klavyelerde denediğimde usb portlarında hiçbir sorun olmadığını gördüm araştırdığımda birçok klavye buldum ama en çok kafama yatanlar bunlar aradaki 1000₺ farkı verip 1800₺ ye e-yooso z11 blue switch kablosuz modeli almak mi yoksa

Geeky GK61 60% blue switch kablolu modeli almak mantıklıdır varsa başka klavye öneriniz aatabilirsiniz

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
vladimiz putin
Merhabalar şu anda gamepower ın overlord marka klavyesini kullanmaya çalışıyorum evet çalışıyorum çünki sanki temazsızlık var gibi sürekli klavyenin gücü kesilip yeniden geliyor birçiok yöntem denedim ama sonuç yok farklı klavyelerde denediğimde usb portlarında hiçbir sorun olmadığını gördüm araştırdığımda birçok klavye buldum ama en çok kafama yatanlar bunlar aradaki 1000₺ farkı verip 1800₺ ye e-yooso z11blue switch kablosuz modeli almak mi yoksa

Geeky GK61 60% blue switch kablolu modeli almak mantıklıdır varsa başka klavye öneriniz aatabilirsiniz

geeky
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir kere fiyat farkından eleniyor zaten z11

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Merhabalar şu anda gamepower ın overlord marka klavyesini kullanmaya çalışıyorum evet çalışıyorum çünki sanki temazsızlık var gibi sürekli klavyenin gücü kesilip yeniden geliyor birçiok yöntem denedim ama sonuç yok farklı klavyelerde denediğimde usb portlarında hiçbir sorun olmadığını gördüm araştırdığımda birçok klavye buldum ama en çok kafama yatanlar bunlar aradaki 1000₺ farkı verip 1800₺ ye e-yooso z11blue switch kablosuz modeli almak mi yoksa

Hocam z11 veya z11t tercih etmek isterseniz sarı sitede al sat yapanlar mevcut aliexpressten çok fazla kişi satın aldı 700 800 e satıyorlar

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Yağız Berk Özel
Hocam z11 veya z11t tercih etmek isterseniz sahibindende al sat yapanlar mevcut aliexpressten çok fazla kişi satın aldı 700 800 e satıyorlar
Her türlü Gk61 daha mantıklı. 1000 TL gayet iyi bir fiyat Gk61 gibi bir klavye için.

Ewir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sanctus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geeky

bir kere fiyat farkından eleniyor zaten z11
ama yurt dışı ürünü olduğu için sorun çıktığında işim zor olmazmı trendyoldan kolayca halledilir ama amazon zor olabilir hocam aradaki fiyat farkını da hem wireless hem bluetooth hemde kablolus çalışması yanında 2 adet yedek switch ve değiştirilebilir 2 adet tuş göndermelerine bakarak yaparsanız sevinirim

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Yağız Berk Özel

Hocam niye blue switch istiyorsunuz? Speed yellow alırsanız switchleri daha hassas olacağı için daha fazla avantaj sağlar rekabetçi oyunlar oynuyorsanız.
ama yurt dışı ürünü olduğu için sorun çıktığında işim zor olmazmı trendyoldan kolayca halledilir ama amazon zor olabilir hocam aradaki fiyat farkını da hem wireless hem bluetooth hemde kablolus çalışması yanında 2 adet yedek switch ve değiştirilebilir 2 adet tuş göndermelerine bakarak yaparsanız sevinirim
1800 kablosuz Z11'e vereceğime şahsen 2100 TL'ye Ak820 Pro alırım hocam. Yurt dışı alışverişlerinden korkmayın.

Son düzenleme:

Ewir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sanctus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1722532464722.png
hocam peki bu mu gk61 mi

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var

2000 bütçen varsa aliexpressten ajazz ak820 pro alabilirsin

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam z11 veya z11t tercih etmek isterseniz sarı sitede al sat yapanlar mevcut aliexpressten çok fazla kişi satın aldı 700 800 e satıyorlar
+1😅
699TL pazarlıksız rakamdan Z11 verebilirim. Sıfır aliexpress ürünü

Ewir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sanctus
peki gk61 lerin bazılarında geeky bazılarında skylong yazıyor skylonglarda optik anahtar diyor ancak fiyat farkı çok yüksek optik çok gerekli mi valorant tarzı rekabetçi oyun oynayacağım

geekyde taksit oluyor mu
yok

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ömer Murat KARACA
bende z11t var 650ye bırakıyodum satılmadı şimdi yaylaya gidicem diye yayından kaldırdım hayırlısı olsun
1 saat önce ödemesini aldım hocam yarın kargoya vereceğim. MUCAI MK61'leri 599'dan, MUCAI 61'leri 499'dan dağıttım sadece Z11 kaldıydı. Sizin fiyat gayet iyi, umarım satarsınız🙏

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,231
Üyeler
151,716
Son üye
Daryll
Top Bottom