Neler Yeni

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
AMD RYZEN 5 5600X 3,70 İŞLEMCİ
RAM 16 GB 3200 MHZ
CL DEGERİ 16 CL
AMD RADEON RX6700XT EKRAN KARTI

Snowman Am4 Aparatlı T5 CPU Soğutucu Fan RGB Light Board Çift Fan​

PRIME B450M-K11 ANAKART
SSD VE HARD DİSKLER MEVCUT

Son düzenleme:

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hangi kule tipi soğutucu? Anakart ne? Ramler kaç MHz ve CL? Ekran kartı markası ne? Ne kadar ve ne için kullanıldı?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,477
İsim
Emir
İlk önce tüm parçaların marka ve modeliyle atmalısınız ve kutusu faturası ve garanti süresi var mıdır bunları da yazmanız gerek

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Capslocku kapatıp ekran kartı Markasını yazar mısın(örn; msi, sapphire, Asus tuf, Asus rog strix, msi ventus, msi gaming x slim...)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Capslocku kapatıp ekran kartı Markasını yazar mısın(örn; msi, sapphire, Asus tuf, Asus rog strix, msi ventus, msi gaming x slim...)

YazılımKafa

80+ Silver
NEYE DALGA GEÇECEM NE SORUYORSUN ARASTIRIP YAZIYORUM KASAYA TAM HAKIM DEGILIM ARAŞTIRIP YAZIYORUM
Sana marka model yaz diyoruz ekran kartının başına amd yazıp yazdım diyorsun. Marka model amd değil. Asus tuf, saphire pulse , msi ventus gibi şeyler. Ram in markasını modelini yazmadın. Ssd ve harddisk yaz dedim ssd harddisk mevcut demişsin. Marka modellerini kaç gb olduklarını biz mi tahmin edicez. Bunları düşünemiyor musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Capslocku kapatıp ekran kartı Markasını yazar mısın(örn; msi, sapphire, Asus tuf, Asus rog strix, msi ventus, msi gaming x slim.sap
saphırre amd radeon 6700xt

Top Bottom