Neler Yeni

🔥İndirim TCL 50" 4K UHD LED Google TV 13,999₺🔥🔥

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Bu modelde dolby ve ambilight var, tcl nin avantajı nedir? Yakın zamanda bir arkadaşım bu bütçede benzer özelliklerle televizyon alacak bilen birisi açıklarsa sevinirim.
Not: ambilight konusunda net bilgim yok, bazı yerlerde var diyor bazı yerlerde yok diyor, net bilgisi olan varsa onu da belirtmesini rica edeceğim.

cornlov

80+ Bronze
Zam geldi hocam zaten alamazdiniz 25dk lik indirim vardi, 16k ya her yer de var :D
Yok indirimdeyken alacaktım. Vazgeçtim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Webos,android,googletv,tizen işletim sistemleri arasında kaldım.
Android alırsam ne kadar güncelleme gelir, google alırsam be kadar güncelleme gelir, zamanla yavaşlar vs. vs. Bir sürü sorum vardı

Narkomsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ekber Ünver
Bu modelde dolby ve ambilight var, tcl nin avantajı nedir? Yakın zamanda bir arkadaşım bu bütçede benzer özelliklerle televizyon alacak bilen birisi açıklarsa sevinirim.
Not: ambilight konusunda net bilgim yok, bazı yerlerde var diyor bazı yerlerde yok diyor, net bilgisi olan varsa onu da belirtmesini rica edeceğim.
6 cof var ona göre tercihinizi yapın ayrıca işletim sistemi sıkıntılı daha önceden kullandim saphiyi tavsiye etmem yavaş baya.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
TCL pişmanlıktır çok yavaş bir işletim sistemi var bunu göz önünde bulundurarak alın televizyon çok yavaş.

Kontfire

80+ Silver
TCL pişmanlıktır çok yavaş bir işletim sistemi var bunu göz önünde bulundurarak alın televizyon çok yavaş.
Bende QLED 120hz Olanı var. Hız konusunda sıkıntı yaşamıyorum geçen yıl Amazon indiriminde 15 civarına almıştım. Ps5 desteği benim için en güzel olay.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Google tv olduğundan apk falan da yükleniyor inat tv vb

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
6 cof var ona göre tercihinizi yapın ayrıca işletim sistemi sıkıntılı daha önceden kullandim saphiyi tavsiye etmem yavaş baya.
Hocam 6 cof nedir?
17k bütçede 50" ve 4k istersek Philips dışında modeller yönelmek mi gerekir? LG ve Samsungun da 17-18k bütçede bu özelliklere sahip modelleri var, onlar nasıl?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,122
Üyeler
157,483
Son üye
akif888v
Top Bottom