Neler Yeni

DA İTOPYA HAZIR SİSTEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan BENGÜL
Bütçe
30000
Merhabalar , 3 ay oldu sanırım itopyada DA sistemi vardı alacaktım ksımet olmadı tükenmişti. Çok çok f.p bir ürün oldugunu hatta çok iyi performans oldugunu söylemişlerdi, şimdi günümüzde sürekli piyasa düşerken hala bu sistemin fiyatı neden düşmüyor ?? resimde paylaştıgım tarzda anakart, gpu cpu olan hazır sistem yapmak istiyorum yada varda direk link bakabilirim. artık bilgisayar almam şarrtttttt .... teşekkürler bekliyorum

Ekler

• WhatsApp Image 2024-07-28 at 11.51.59.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-28 at 11.51.59.jpeg
    119.3 KB · Hit: 27

Bünyamina

80+ Gold
Merhabalar , 3 ay oldu sanırım itopyada DA sistemi vardı alacaktım ksımet olmadı tükenmişti. Çok çok f.p bir ürün oldugunu hatta çok iyi performans oldugunu söylemişlerdi, şimdi günümüzde sürekli piyasa düşerken hala bu sistemin fiyatı neden düşmüyor ?? resimde paylaştıgım tarzda anakart, gpu cpu olan hazır sistem yapmak istiyorum yada varda direk link bakabilirim. artık bilgisayar almam şarrtttttt .... teşekkürler bekliyorum
O fiyata umarım tekrar çıkar böyle güzel sistemler. Ufak bir araştırdım 3.5k gibi bir fark var benzer sistemde. Daha iyisi olabilir örnek olsun diye atacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan BENGÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom