Neler Yeni

Üniversite için hem oyun hem işlerimi görebileceğim laptop önerir misiniz?

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Bütçe
80000
Aslında kasa toplamak istiyorum ama üniversitede ihtiyacım olacağını düşündüğüm için laptop daha sıcak geliyor bütün önerilere açığım

332merek

80+ Bronze

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam oyun için doğru olur mu?

iQuartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf akgün
macbook u o kadar yerle bir eden video yapıldıktan sonra hala macbook atılması :D

332merek

80+ Bronze
Hocam oyun için doğru olur mu?
Oyun için 4080 li laptoplar var bu bütçende her ihtiyacını fazlasıyla karşılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

macbook u o kadar yerle bir eden video yapıldıktan sonra hala macbook atılması :D
amacı oyun olmayanlar için her zaman rakipsizdir macbook onun dışın da evet çöp bir laptop

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery

iQuartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf akgün
Oyun için 4080 li laptoplar var bu bütçende her ihtiyacını fazlasıyla karşılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

amacı oyun olmayanlar için her zaman rakipsizdir macbook onun dışın da evet çöp bir laptop
Onur Naci'nin videosunu izlemeni tavsiye ederim

YazılımKafa

80+ Silver
Aslında kasa toplamak istiyorum ama üniversitede ihtiyacım olacağını düşündüğüm için laptop daha sıcak geliyor bütün önerilere açığım
2 tane şansın var. Ya tüm parana güzel bir laptop alırsın. Ya da bir orta halli laptop birde orta halli pc alırsın. Üniyi aynı şehirde okuyacaksan 2. durumu öneririm. Farklı şehirde okuyacaksan 1. daha mantıklı bence. Ben farklı şehirde olduğum için tüm parayı tek laptopa verdim. Ama aynı şehirde olsam 30k ya normal bir laptop alıp kalan paraya masaüstü dizerdim

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tane şansın var. Ya tüm parana güzel bir laptop alırsın. Ya da bir orta halli laptop birde orta halli pc alırsın. Üniyi aynı şehirde okuyacaksan 2. durumu öneririm. Farklı şehirde okuyacaksan 1. daha mantıklı bence. Ben farklı şehirde olduğum için tüm parayı tek laptopa verdim. Ama aynı şehirde olsam 30k ya normal bir laptop alıp kalan paraya masaüstü dizerdim
Hocam aynı şehirde olmayacağım ama araba olduğu için sorun yok aslında sadece okula da götürebileceğim bir şey lazım laptop daha sıcak geliyor

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam aynı şehirde olmayacağım ama araba olduğu için sorun yok aslında sadece okula da götürebileceğim bir şey lazım laptop daha sıcak geliyor
Laptopta ses ve ısınma çok oluyor. Ve muadil masaüstü sistemlere göre performansı daha düşük. Buna göre karar ver . Farklı şehirdeyse laptop normalde daha mantıklı ama araba varsa bence bi laptop bi masaüstü. Yinede sen bilirsin

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Laptopta ses ve ısınma çok oluyor. Ve muadil masaüstü sistemlere göre performansı daha düşük. Buna göre karar ver . Farklı şehirdeyse laptop normalde daha mantıklı ama araba varsa bence bi laptop bi masaüstü. Yinede sen bilirsin

Bu Laptopa çok ısındım gayet yeterli gibi duruyor herhangi bir şikayet de bulamadım internet üzerinde

YazılımKafa

80+ Silver
Güzel laptop. Performansı da oldukça iyidir. Ama özellikle yazın işlemci çok ısınacak. Sıkıntı çıkmaması için sıcaklık limiti koyman lazım. Biraz performansını düşürecek. Birde stand mutlaka alman lazım. Oyun oynarkende elin ısınmasın istiyorsan harici klavye alman lazım

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,780
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Güzel laptop. Performansı da oldukça iyidir. Ama özellikle yazın işlemci çok ısınacak. Sıkıntı çıkmaması için sıcaklık limiti koyman lazım. Biraz performansını düşürecek. Birde stand mutlaka alman lazım. Oyun oynarkende elin ısınmasın istiyorsan harici klavye alman lazım
harici klavye var sorun değil kaliteli bir soğutucu ve kısıtlamayla bu sorunları çözerim gibi duruyor.

Top Bottom