Neler Yeni

Bu Laptop Alınır mı ve Ekran kartı kaç watt

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
kaanzi
Sağdan soldan duyduklarınla kesin ahkamlarda bulunmayalım.
Birkaç kişi sorun yaşadı diye victus serisi kötü olmuyor.
Victus serisi şu anda f/p olarak gözde bir seridir ve tercih edilebilir. Keza attığım model de iyidir ve kaçırılmaması gereken bir laptopdur.
Ben ahkamlarda bulunmadım hocam 2 saattir kankam diye düzgünce izah etmeye çalışıyorum bu ahkam değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ahkamlarda bulunmadım hocam 2 saattir kankam diye düzgünce izah etmeye çalışıyorum bu ahkam değil
Allah rızası için bak bi forumlara bu sorunları yaşamış bi sürü tanıdığım da var ayrıca ben bilgisayar almaya gittiğimde HP victus alınır mı diye sormuştum satıcı bile alınmamasını söyledi

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Reşit Akalın
Victus serisi şu anda f/p olarak gözde bir seridir ve tercih edilebilir. Keza attığım model de iyidir ve kaçırılmaması gereken bir laptopdur.
Ya hocam tamam çok kötü bir seri değil ancak victus giriş segment bir modeldir.
Bir kere kasa kalitesi olarak Omen daha iyi
Ekran boyutu
Isıtma
Üstüne bu zamanlardaki Intel problemi yüzünden risk almak istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Musa Şahin
bundan 3 ay kadar önce HP Victus 15 kullanıyordum sıkıntısı yoktu her cihaz aynı olmuyor vatan bilgisayarda victuslar sürücüleri kurulu oluyor Windows da yüklü sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Reşit Akalın
Bunlar için i7 14 nesilden feragat edebilirim. Zaten online oyun fazla oynamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Musa Şahin
Ya hocam tamam çok kötü bir seri değil ancak victus giriş segment bir modeldir.
Bir kere kasa kalitesi olarak Omen daha iyi
Ekran boyutu
Isıtma
Üstüne bu zamanlardaki Intel problemi yüzünden risk almak istemiyorum
ölen serisi zaten üst model cihazlardır Victus ise onun daha düşük versiyonu gibi

Bunlar için i7 14 nesilden feragat edebilirim. Zaten online oyun fazla oynamıyorum
i7 14 nesil güzel ama Intel sorunları oluyor ryzen laptop tercih etmelisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Musa Şahin
Öyle zaten Omen üst segmentte bir cihaz.
Giriş segment bilgisayarları yüksek bütçelerde kullanılmamalı.
Bana dün açtığım konuda yardımcı olmuştunuz bu arada teşekkür ederim. Omen serisini gönül rahatlığıyla alabilirsin daha iyi varmı bilmiyorum ama sıcaklık olarak çok stabil çalışıyor

leblebe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit

Alınır mı laptop ve ekran kartı kaç watt?
Başka öneriniz varsa isterim ancak bütçe bunun 1 kuruş üstüne çıkmaz
Mümkünse laptop almayın. Ekran kartı max performance olduğu için büyük ihtimalle 140 watt. Laptop kullanmak aşırı zahmetli bir iş hele ki oyuncu laptopu kullanıyorsanız. 6 ayda bir bakım şart ayrıca ekranları da iyi değil. Bunun gibi ağır bişey aldığınıza göre rekabetçi oyunlara önem veriyorsunuz sanırım. Ekranın ms değerleri genellikle 10-5 ms arasında oluyor ayrıca ghostingleri de fazla oluyor. Üst segment bir laptop kullandım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Musa Şahin
Mümkünse laptop almayın. Ekran kartı max performance olduğu için büyük ihtimalle 140 watt. Laptop kullanmak aşırı zahmetli bir iş hele ki oyuncu laptopu kullanıyorsanız. 6 ayda bir bakım şart ayrıca ekranları da iyi değil. Bunun gibi ağır bişey aldığınıza göre rekabetçi oyunlara önem veriyorsunuz sanırım. Ekranın ms değerleri genellikle 10-5 ms arasında oluyor ayrıca ghostingleri de fazla oluyor. Üst segment bir laptop kullandım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Kendine göre sebepleri olabilir fazla oyun oynayan biri olmadığı için Çok sıkıntı olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Reşit Akalın
Bana dün açtığım konuda yardımcı olmuştunuz bu arada teşekkür ederim. Omen serisini gönül rahatlığıyla alabilirsin daha iyi varmı bilmiyorum ama sıcaklık olarak çok stabil çalışıyor
Önemli değil kanka bilgimizin yettiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum işte. Başka bir sorun varsa ondada yardımcı olabilirsek oluruz lafı mı olur. Sağlıcakla kal 😉

Kanka şehir dışı üni okumaya gideceğim. Zaten ihtiyacım olmasa gider 4080 li sistem topları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,734
Üyeler
151,792
Son üye
tommyangeloo
Top Bottom