Neler Yeni

Vatan Bilgisayar'dan alınan sistemler bozuk mu geliyor?

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emirhan
Ben kasa ram ve ssd değişmiştim acaba ellerinde olmayan ürün mu yaptım ki gecikti anlamadım bende hecen hafta perşembe 10 gibi vermiştim siparişi
SSD ve Kasayı hangisi ile değiştirdiniz? SSD'yi keşke değiştirmeseydiniz Kioxia 1TB olan SSD bayağı kaliteliydi hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can
SSD ve Kasayı hangisi ile değiştirdiniz? SSD'yi keşke değiştirmeseydiniz Kioxia 1TB olan SSD bayağı kaliteliydi hocam.
Sormayın hocam ya burdaki 2-3 arkadaşın sözüne güvendik değiştirdik ben anlamıyordum çünkü , o gün sistem çıktı foruma sordum neleri degistiriyim diye kasa ram ve ssd dediler bana

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Sormayın hocam ya burdaki 2-3 arkadaşın sözüne güvendik değiştirdik ben anlamıyordum çünkü , o gün sistem çıktı foruma sordum neleri degistiriyim diye kasa ram ve ssd dediler bana
Valla bende Perşembe gece 1 gibi sipariş verdim, bugün öğlen elime ulaştı. Ama demonte sipariş idi. Sizin montajlı ise maksimum 1 haftaya elinizde olur bence. Demonte için bile bayağı bekledim 1 hafta oldu yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,758
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom