Neler Yeni

9.000 TL yurtdışı Telefon Öneri

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,624
İsim
kilan embappe
Uzun sureli kullanimdan sonra gectim ben senin anlamanda bi sknti var galiba?
Bir telefonun iyi olup olmadığını uuzun kullanimda anlarsın zaten. Sen harbi hiçbir şey bilmiyorsun dostum. O telefon 2021 de çıktı. Ve 13 e geçtiğine göre çok da uzun kullanmamışsın sanki. 2 yıl bir kullanımın olmuş ve memnun kalmamışsın. Şu an 2019 yılında çıkan Galaxy S10+ a bakarsan nasıl bir şeyden bahsettiğimi anlarsın.

Demoizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah GENÇ
10.5 one plus 8 var hocam. Piyasada çoğu telefonu siler

iamquax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Miraç Can Cebeci
Adam redmi diyor kanka. "Redmi Note" diyor. Mİ 14 Ultra alan adama ben bir şey diyemem. Ben almam ama. Komple Xiaomi arayüzü ve yazılımı benim için çok başarısız. Ama adam diyor ki "redmi note" al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Note 8 serisi nasılsa artık herkeste var ve herkes uzun süre kullanıyor. Güçsüz ama sağlam telefon yapmışlar herhalde.
Redmi Note 8 var işte knk

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
İnfinixe kesinlikle para vermem , anakart kalitesi olsun kamera , kasa , ekran kalitesi xiaomiye göre çok kötü.
Abim düz iphone 15ten note 40 proya geçmek zorunda kaldı 3-4 aydır sorunsuz şekilde kullanıyor ondan önerdim ama kötü olduğunu bilmiyodum

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Mehmet B
Abim düz iphone 15ten note 40 proya geçmek zorunda kaldı 3-4 aydır sorunsuz şekilde kullanıyor ondan önerdim ama kötü olduğunu bilmiyodum
infinixi hangi telefon tamircisine sorsan söyler , para verilmemesi gereken telefon markalarından birisi.

Top Bottom