Neler Yeni

HP victus laptop alınır mı??

Bünyamina

80+ Gold

~helloworld

80+ Bronze
işlemcisi gayet güzel ekran kartı da zaten söylemeye gerek yok ama victuslar iyi denmez orta seviye denir

Bünyamina

80+ Gold
Hocam iyi gözüküyor ama kasa kalitesinde çok şikayet eden olmuş ve forumda ve bir süre sonra yüksek performans düşüşü yaşatıyor diyen var
Performans düşüşü yaşamazsınız.
Yıllarca kullandıktan sonra bakım yaparsınız ilk günkü gibi devam edersiniz kullanmaya.
Bu fiyata alınabilecek en iyi laptoplardan biri.

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf

Bu bilgisayar fp olarak mükemmel gibi gözüküyor ama HP olması korkutuyor. Sizce almalımıyım?
F/p olarak zaten en iyisi ama güzelmidir bu özelliklerle bu fiyata tabii tartışılır ama kesinlikle alınır bende 4060 version kullanıyorum soğutması gayet iyi 70 i geçtirtmiyor kasası evet çokta iyi değil ama kötüde değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gökdeniz Demirbağ
bu fiyata alabilceğin en iyi 4070 li laptop bence işlemci olarak 7840hs düşük sıcaklıklarda çalışıp uzun pil ömrü sunucaktır victusların kendi fiyat segmenti rakiplerine göre soğutması gayet başarılı . ilerde 32Gb ram yapabilirsiniz mevcutta 8+8 geliyor siz ilerde 16+16 yapabilirsiniz . donanım arşivinde ekran renk olayını görmüşsünüzdür onu takmıyosanız (profesyonel renk tasarımı ile ilgilenmiyosanız pek takılcak bişi değil bence) kesinlikle alınabilcek laptop .

dfadf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
can bozkurt
bu fiyata alabilceğin en iyi 4070 li laptop bence işlemci olarak 7840hs düşük sıcaklıklarda çalışıp uzun pil ömrü sunucaktır victusların kendi fiyat segmenti rakiplerine göre soğutması gayet başarılı . ilerde 32Gb ram yapabilirsiniz mevcutta 8+8 geliyor siz ilerde 16+16 yapabilirsiniz . donanım arşivinde ekran renk olayını görmüşsünüzdür onu takmıyosanız (profesyonel renk tasarımı ile ilgilenmiyosanız pek takılcak bişi değil bence) kesinlikle alınabilcek laptop .
Ben oyun ve ders için alıyorum renk problem değil benim için önemli olan nokta 3 en az 4 yıl götürmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

F/p olarak zaten en iyisi ama güzelmidir bu özelliklerle bu fiyata tabii tartışılır ama kesinlikle alınır bende 4060 version kullanıyorum soğutması gayet iyi 70 i geçtirtmiyor kasası evet çokta iyi değil ama kötüde değil.

Ya bu HP bilgisayarı alıcam yada bunu siz hangisini önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gökdeniz Demirbağ
bana göre 4-5 yıl rahat götürebilcek bir laptop ders ve oyun için hayli hayli yetçektir . acer nitro 5 e gelcek olursak güzel ama bulundurdu işlemci çok yüksek sıcaklıklarada çalışıyor ve bundan dolayı fan sesi rahatsız edebilcek şekle geliyor . victusa göre ağır adaptörüde ağır çok yanınızda taşıma gibi durmunuz olacaksa tavsiyem hala victus 4060 bir laptop arıyosan asus tuf a15 ler var onlarda güzel seçenek

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf
Hp tabii ki acer nitro 5 öneriyolar sonra aldırtıyolar 5 6 ay sonra ısınma sorunu diye konu açılıyo acer nitro 16 olsa o güzeldir onu alabilirsiniz mesela ama kısaca halen hp victus.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gökdeniz Demirbağ
illa ikisinden biri ise benim tavsiyem 4070 victustur ekran kartı her zaman 1 adım önde bulundurcaktır hem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,941
Üyeler
152,150
Son üye
ersoysukru6
Top Bottom