Neler Yeni

gaming laptop önerisi

utkubol2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
Bütçe
40000
herkese selamlar bu sene üniversiteye gidicem yazılım müh. laptop almayı düşünüyorum anlamadığımdan değil el elden üstündür aklımda bazı markalar var ve fiyat aralığım 30-40k arası msı, tuf, excalibur, hp(victus), sizinde test ettiğiniz kullandığınız memun kaldığınız ürünler var mı aldığımda sorun yaşamak istemiyorum 5 daha fazla verip sorun yaşamamak en mantılısı gibi gözüküyor 32 ram düşünüyorum oyun bazlıda kullanmak istiyorum şuan laptopların 13. ve 14. nesillerinde sorun olduğunu duydum işlemci rayzen olabilir
1. olarak alımda bu canavar var;

önerilerizi bekliyorum.

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Platinum
herkese selamlar bu sene üniversiteye gidicem yazılım müh. laptop almayı düşünüyorum anlamadığımdan değil el elden üstündür aklımda bazı markalar var ve fiyat aralığım 30-40k arası msı, tuf, excalibur, hp(victus), sizinde test ettiğiniz kullandığınız memun kaldığınız ürünler var mı aldığımda sorun yaşamak istemiyorum 5 daha fazla verip sorun yaşamamak en mantılısı gibi gözüküyor 32 ram düşünüyorum oyun bazlıda kullanmak istiyorum şuan laptopların 13. ve 14. nesillerinde sorun olduğunu duydum işlemci rayzen olabilir
1. olarak alımda bu canavar var;

önerilerizi bekliyorum.

utkubol2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfır almayı düşünüyorum soğutma anlamında iyi olmasını istiyorum zaten çoğu insan wolt düşürerek ısıyı düşürüyor lakin ısınma sorunu istemiyorum uzun vadede
Mesaj otomatik birleştirildi:

deneyiminiz varmıdır acaba soğutması nasıl bakır boru aralıkları nasıl

eren28tr

80+ Platinum
sıfır almayı düşünüyorum soğutma anlamında iyi olmasını istiyorum zaten çoğu insan wolt düşürerek ısıyı düşürüyor lakin ısınma sorunu istemiyorum uzun vadede
Mesaj otomatik birleştirildi:

deneyiminiz varmıdır acaba soğutması nasıl bakır boru aralıkları nasıl
yani detaylı bilgim yok açıkcası ama victus 16 14700hx işlemcili model yerine tercih edilebilir paneli fena değil soğutması iyi diye biliyorum alınır.

Top Bottom