Neler Yeni

Bilgisayar için AKIM KORUMALI PRİZ ÖNERİSİ

ege_2908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
Fsp cmt318 750 watt kasam var.Bunun için elektrik gitmesine karşı kaliteli bilgisayarı koruyabilecek akım korumalı bir priz önerisi istiyorum.Philips gibi bilindik bir markanın güzel bir modeli varsa güzel olur.Ayrıca en az 3 girişi olursa iyi olur.Ve bu konu hakkında bilgisi olan veya kullanan ya da deneyimlemis arkadaşlar ulaşırsa süper olur. Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
reis elektrik korumalı prizler çok birşeye yaramıyor çok az koruyorlar paran varsa ups almanı öneririm hem modeminide bağlayıp onuda koruyabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
prizleri soruyorsan daha çok tv gibi cihazlarda kullanılıyorlar hiç işe yaramıyor değiller bidede var ama korumaları pc ye az kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ups içinde bir miktar enerji depolayarak elektriğin anında kesilmesini engelliyor elektrik kesildiğinde pc yi kısa bi süre daha açık tutuyor ve ışığı yanıyor sen de fişi çekebiliyorsun

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,493
İsim
Yusuf
kullanıdığını psu modeli nedir? belki psunuda bu koruma olabilir baktınız mı hiç?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
ups içinde bir miktar enerji depolayarak elektriğin anında kesilmesini engelliyor elektrik kesildiğinde pc yi kısa bi süre daha açık tutuyor ve ışığı yanıyor sen de fişi çekebiliyorsun bu sayede pc den bi anda elektrik kesilmemiş oluyor

kullanıdığını psu modeli nedir? belki psunuda bu koruma olabilir baktınız mı hiç?
doğru yeni nesil psu larda ups koruması olabiliyo ben unutmuşum

ege_2908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
prizleri soruyorsan daha çok tv gibi cihazlarda kullanılıyorlar hiç işe yaramıyor değiller bidede var ama korumaları pc ye az kalıyor

ups içinde bir miktar enerji depolayarak elektriğin anında kesilmesini engelliyor elektrik kesildiğinde pc yi kısa bi süre daha açık tutuyor ve ışığı yanıyor sen de fişi çekebiliyorsun
Linkini atma şansın var mı? Bende bakarım internetten fakat yanlış bakabilirim diye soruyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
ayrıca upsye modeminide bağlayıp onuda koruyabilirsin
Linkini atma şansın var mı? Bende bakarım internetten fakat yanlış bakabilirim diye soruyorum.
tabii ki

pardon yukarıdaki bazı mesajlarımda ups ye psu demişim kusura bakmayın

https://www.google.com/shopping/pro...&ved=0ahUKEwiF497E5_eHAxXLRvEDHTQLPXUQ8wIIlAc upsler bu tip cihazlar daha ucuzlarıda var bunu örnek olarak attım

ege_2908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
Kasa bu PSU da içinde gelmişti.Yani ben ekstra bır PSU seçmedim.Ve 750 wattlik model

Ekler

• Screenshot_2024-08-15-23-13-43-975_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-15-23-13-43-975_com.android.chrome.jpg
    578.6 KB · Hit: 18
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut Kara
bu power de akım koruması var diye biliyorum birazdaha araştırabilirsin ama bence akım korumalı prize ya da ups ye ihtiyacın yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom