Neler Yeni

Çözüldü✓ Power Tuşu bulunan usb klavye

Pilumunus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Metin Toğrul
Arkadaşlar iş için aldığım laptopa çift monitör bağladım doğal olarak laptopu da altta tutuyorum sürekli olarak laptopu çıkar power tuşuna bas çalıştır yapmak istemiyorum. Biosa baktım (power) kısmı yok biosta ve klavyeye power tuşu atayamıyorum bende harici klavye alıcam ama servisle konuştum ve bazı kalvyelerin üzerinde power tuşu bulunuyormuş ben bulamadım bununla ilgili bilgisi olan böyle bir klavye gören duyan varsa bana link atabilir mi?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
uyku moduna almayı deneyebilirsiniz hocam herhangi bi etkileşimde pc açılıor direkt, laptopta var mı bilmiyorum bende masaüstü var öyle yapıyorum. Akşam uyku moduna alıyorum, sabah klavyeden herhangi bi tuşa basıyorum açılıor pc

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
ahmet ali özmert
hocam eğer azcık lehim ve elektronik bilginiz varsa çok kolay bir şekilde internetten mekanik switch alıp açma kapama tuşu yapabilirsiniz

Kipcak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kipcak S
Arkadaşlar iş için aldığım laptopa çift monitör bağladım doğal olarak laptopu da altta tutuyorum sürekli olarak laptopu çıkar power tuşuna bas çalıştır yapmak istemiyorum. Biosa baktım (power) kısmı yok biosta ve klavyeye power tuşu atayamıyorum bende harici klavye alıcam ama servisle konuştum ve bazı kalvyelerin üzerinde power tuşu bulunuyormuş ben bulamadım bununla ilgili bilgisi olan böyle bir klavye gören duyan varsa bana link atabilir mi?
Merhaba. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Top Bottom